BK MB – Čes. Budějovice 2:3 SN

Souboj o první příčku v tabulce extraligy staršího dorostu v hokeji sliboval kvalitní a vyrovnaný zápas. Do utkání sice vkročili aktivněji Jihočeši, vedení se ale ujali domácí. V první dvacetiminutovce sice gól Středočechů neplatil pro postavení hráče v brankovišti, proti střele Hyky z 24. minuty už ale nemohlo být námitek.

Budějovice ovšem skóre obrátily ve svůj prospěch a nakonec to byli Středočeši, kteří museli v závěru dotahovat. Hyka vyrovnal pouhých šest vteřin před koncem. V nájezdech byl úspěšnější jihočeský tým a Boleslav tak získala jeden bod.

Branky a nahrávky: 24. Hyka (Babický, Chalupa), 60. Hyka (Frolík, Babický) – 33. Koblasa (Sedlák, Kolařík), 43. Rousek (Švihálek), Rousek – rozhodující samostatný nájezd. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 168. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:1 - 0:0 - 0:1.

BK MB: Will – Příhoda, Chalupa, Korim, Holada, Vrba, Mozík – Bičiště, Škorík, Marek, Lhoták, Brandejský, Škop, Hrouda, Babický, Frolík, Štěpánek, Ficek, Hyka.