Havlíčkův Brod - Hokejisté Benátek si na ledě havlíčkobrodských Rebelů neporadili.

27.9.2009

I. hokejová liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Dukla JihlavaFoto: PPNA/Zdeněk Langšádl

Havl. Brod – Benátky 5:1

Domácí Rebel Havlíčkův Brod prožívá velice povedený vstup do sezony a ještě neprohrál. Hořkost porážky nepoznal ani v sobotním podvečeru a po velmi dobrém výkonu Benátky porazil 5:1. Ráz utkání určily dvě šťastné branky domácích v první třetině a především pak přesilovková trefa Holce ze 38. minuty, která definitivně hosty zlomila. Jedinou trefu poražených zaznamenal obránce Michal Pavlů.

Porážku mohou Benátečtí odčinit již ve středu, kdy na domácím ledě přivítají Kadaň!

Branky a nahrávky: 11. Svoboda (Třetina, Micka), 12. Micka (Vyhlídal, Třetina), 28. Holec (Jelínek), 51. Holec (Soldán), 54. Holec (Voj. Němec, Vyhlídal) – 51. Pavlů (Kudrna). Rozhodčí: Kubičík - Dřínovský, Jakub Svoboda. Vyloučení: 10:10. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 800. Střely na branku: 35:26. Třetiny: 2:0, 1:0, 2:1.

Benátky: Stejskal (Nedvídek) - Hobza, Kajínek, Drábek, Lukáč, Pavlů, Mrkvička, Tondr - Hudíček, Skořepa, Weiss, Kudrna, Kazatel, Šinkovič, Kica, Krupka, Kopic, Bárta, Urban, Nevyhoštěný, Jech.