Benátky – Tábor 1:2

Utkáním s táborskými Kohouty začala nadstavbová část sezony v I. hokejové lize. Benátečtí šli do utkání s odhodláním připsat si tři body.

Jako první však udeřili hosté ve 4. minutě Černým – 0:1. Domácí pak měli až do konce třetiny znatelnou převahu, ale hosty podržel brankář Čech.

Namísto vyrovnání inkasovali domácí ve druhé třetině branku, když hosté hráli v dokonce oslabení. Hrubku v domácí obraně využil Matušík – 0:2.

Ve třetí třetině domácí pokračovali v bezduché koncovce, nedařila se jim ani přesilová hra.

Naději na zvrat vykřesal benátecký Kolman v 53. minutě střelou mezi betony – 1:2. Domácím však nepomohla k vyrovnání ani závěrečná power – play.

Branky a nahrávky: 53. Kolman – 4. Černý (Kocar, Štrba), 27. Matušík (Havran). Rozhodčí: Lacina - Arazimová, Špringl. Vyloučení: 3:6, bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 344. Třetiny: 0:1, 0:1, 1:0.

HC Benátky: Stejskal (Nedvídek) - Kolmann, Bendík, Vála, Ulrych, Rýgl, Štich, Kajínek - Kica, Loskot, Kopic, Liška, Klíma, Urban, Pabiška, Klimt, Skořepa, Weiss, Jech, Krejčík, Nevyhoštěný, Špaček.

Hockey Club Tábor: Čech (Klestil) - Hartmann, Černý, Horáček, Havran, Petráček, Koktan, Kanov, Kudrna - Krätzer, Štrba, Kocar, Török, Voříšek, Matušík, Mrkvička, Šperger, Padělek, Vild, Nedorost, Kolomý.