Benátky – Kadaň 1:2

Další utkání I. hokejové ligy přineslo pro benátecké hokejisty notné zklamání. Domácí sice střetnutí dobře rozehráli, ale nakonec podlehli těsným rozdílem. Znovu si tak zkomplikovali situaci v závěru tabulky.

Benátky poslal do vedení střelou od modré Rýgl a do závěrečné třetiny šly s jednobrankovým vedením.

Jenže za hosty hned v úvodu třetí části vyrovnal Mikšovic a ve dvojnásobné přesile Kadaň vstřelila vítěznou branku Trefným. Benátkám nepomohla alespoň k vyrovnání ani závěrečná power – play.

Branky a nahrávky: 15. Rýgl (Kajínek, Skořepa) - 44. Mikšovic (Boušek, Eiselt), 52. Trefný (Balázs, Eiselt). Rozhodčí: Ondřej - Dančišin, Matějček. Vyloučení: 4:7 + navíc Fiala (KAD) 10 minut OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 329. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:2.

Benátky: Stejskal (Nedvídek) - Rýgl, Kolmann, Kajínek, Pavlů, Mrkvička, Vála, Tondr - Kica, Weiss, Bárta, Kopic, Liška, Divíšek, Steiner, Pabiška, Klimt, Skořepa, Hudíček, Nevyhoštěný.

Kadaň: Závorka (Jarina) - Trefný, Szakal, Hlubuček, Mazanec, Přindiš, Všetečka, Zmeškal - Fiala, Freiberg, Charousek, Klíma, Balázs, Kadlec, Mikšovic, Mužík, Ton, Bursík, Boušek, Rohan, Eiselt.