Zase ten prokletý výsledek

Praha - Boleslavští hokejisté prohráli potřetí v sezoně - a potřetí stejným výsledkem 2:3!

20.9.2009

Sparta - Mladá Boleslav: domácí Ondřej Kratěna v šanci před brankářem Schwarzem.Foto: DENÍK/Martin Sidorják

HC Sparta Praha – Mladá Boleslav 3:2

Ve velmi dobré pohodě hrající boleslavští hokejisté v extralize potřetí prohráli. A potřetí naprosto shodným výsledkem – 2:3.

Na ledě pražské Sparty řádil domácí Petr Ton, jenž vstřelil všechny domácí góly. „Konečně mi tam toho spadlo víc. Pocity mám ale stejné jako když vyhrajeme někdy jindy,“ hodnotil po zápase autor hat–tricku.

V domácím dresu se objevila také letošní brankářská jednička Jan Chábera, který byl v loňské sezoně „uloupen“ Mladé Boleslavi mateřským Mountfieldem.

Jako první jej překonal po zranění navrátivší Tomáš Nouza. To bylo půl minuty před koncem druhé dvacetiminutovky za stavu 1:0 pro domácí. Na druhý Tonův zásah dokázali hosté odpovědět šest minut před koncem třetí části hry. Nepovedená střela kapitána Krále se dostala až k Pabiškovi, který věděl co a jak. Bohužel za necelou minutu se opět prosadil Ton a na tuto studenou sprchu už Boleslav odpověd nenašla. Nepomohla ani následná power–play. Boleslav se v dalším zápase představí už v úterý, kdy hostí od 17.30 na domácím ledě ve středočeském derby hokejisty Kladna.

Branky: 32. Ton (Výborný), 47. Ton (Langhammer, Netík), 55. Ton (Hlinka, Kratěna) – 40. Nouza (Sýkora, Štěrbák), 54. Pabiška (Král).

Rozhodčí: Kubeš, Svoboda – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 3:8 + Kasík OT do konce utkání. Využití: 1:0 Diváci: 4216.

Sparta: Chábera – Hudec, Černošek, Mrázek, Gulaši, Hanzlík, Vykoukal, Macholda – Výborný, Hromas, Hlinka – Kratěna, Ručinský, Koreis – Broš, Podlešák, Kafka – Langhammer, Netík, Ton – Látal. Trenér: Hynek.

Mladá Boleslav: Schwarz – Frolo, Jiruš, Žabka, Kasík, Šterbák, Duben, Čížek, Mocek – Bahenský, Vrbata, Handlovský – Pabiška, Král, Sup – Nouza, Sýkora, Boháč – Fabuš, Gajovský, Macho. Trenér: Čermák

20.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

Věra Špinarová v ostravském Gongu.
35

Věra Špinarová si nikdy nehrála na hvězdu. Na pódiu, ani v zákulisí, říkají pořadatelé

Konečně! V autobusech se cestující obejdou bez drobných

OBRAZEM: Návštěvníci utíkali z vězení

Sportovní areál u Pavilonu Domu dětí a mládeže v Mladé Boleslavi se v sobotu odpoledne proměnil ve vězení. Samozřejmě šlo o hru, kdy se více než stovka dětí a jejich rodičů dobrovolně stali uvězněnými delikventy.

DOTYK.CZ

Největší poslanečtí snaživci? Na špici jsou Kalousek i Okamura

Už více než dvě stovky zákonů předložili současní poslanci. Sice jich protlačili jen 26, ale nesmutní z toho. Hlavně, že jsou vidět.

O titul krajského sportovce se ve středu rozhodne v Mladé Boleslavi

Střední Čechy – Prestižní anketa Nejúspěšnější sportovec směřuje do krajského finále. Výsledky budou odtajněny ve středu 29. března v Mladé Boleslavi.