Hokejisté si přivezli z Vysočiny vítězství

JIHLAVA - Dukla Jihlava – BK Mladá Boleslav 1:4

12.8.2007

Ilustrační fotoFoto: Reuters/Tina Kosec

Boleslavští hokejisté už mají zasebou pět přípravných duelů. V posledním si Středočeši vyjeli na Vysočinu, kde porazili místní Duklu Jihlava. Hosty nastartovala branka Josefa Jindry už z páté minuty. Ačkoliv poté vyrovnal Kuchyňa, na další góly Rumpela, Fiedlera a Nouzy už domácí odpověď nenašli.

Boleslav vlétla do utkání jako uragán a už v páté minutě se jí povedlo otevřít gólový účet zápasu po učebnicové akci Jindrou. Hosté s přehledem kontrolovali hru a Jihlava se jen bránila. Branka však až do konce první části nepadla.

Do prostředního dějství nastoupili domácí aktivněji a v přesilovce pumelice Kuchyni znamenala vyrovnání. Ve 35. minutě se jihlavský gólman Řehoř musel pořádně červenat, protože příklep Rumpela prolétl mezi jeho betony – 1:2.

Ve třetí třetině tvrdě vypálil Nouza a pohotový Fiedler dorážkou upravil na 1:3. Dvě minuty před koncem si oba aktéři vyměnili role. Fiedler nahrával a přesným zakončovatelem byl Nouza - 1:4.

Po skončení základní hrací doby se ještě uskutečnily samostatné nájezdy. V nich uspěl jediný hráč. Petr Štrach potopil svůj bývalý tým precizní střelou do šibenice a před hostující střídačkou tento úspěch náležitě oslavil.

Aleš Tomášek, trenér HC Dukla Jihlava: „Věděli jsme, že Boleslav má v nadcházející sezoně ambice na postup do extraligy. Pro nás to byl třetí zápas během čtyř dnů. V první třetině jsme byli všude o krok pozadu. Dostali jsme zbytečné a hloupé góly po hrubých chybách nebo nedůsledném vyhazování. Uznávám, že Boleslav byla lepší a vyhrát si zasloužila.“

Leo Gudas, asistent trenéra BK Mladá Boleslav: „Dvě třetiny jsme nehráli svůj hokej. Až třetí byla z naší strany dobrá. Je ale těžké hodnotit teď zápasy, pořád je to jen příprava. Na nájezdy jsme posílali především obránce. Bylo to přípravné utkání a my jsme chtěli, aby si to vyzkoušeli.“

BK Ml. Boleslav: Šindelář - Lukáč, Wagenhoffer, Všetečka, Kolafa, Jindra, Tondr, Drábek, Bauer - Hradecký, Gajovský, Vlk - Fiedler, Gombár, Nouza - Rozsíval, Rumpel, Eiselt - Sedlák, Mikulík, Handlovský.
Branky a nahrávky: 26. Kuchyňa (Kubát) - 5. Jindra (Rozsíval, Rumpel), 36. Rumpel (Eiselt, Tondr), 45. Fiedler (Nouza), 58. Nouza (Fiedler). Vyloučení: 6:9. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 300. Třetiny: 0:1, 1:1, 0:2.

12.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

Pivní slavnosti September fest 2013

KRÁTCE: Krásná louka patří pivní slavnosti

KRIMI MIX: Kriminalisté obvinili osmnáct dealerů

Bělá pod Bezdězem - Předposlední promenádní koncert letošního léta patřil na Masarykově náměstí zavedené jazzové Kapele strýce Michaela.

Boleslavsko - Jen na několika místech v republice mohou fanoušci koňského parkuru sledovat závody ve skocích přes překážky v noci a za umělého osvětlení. Na Boleslavsku se tato atraktivní show odehrávala v pátek na Ptýrově. Právě tímto netradičním programem vrcholily několikadenní skokové soutěže odehrávající se v areálu Farmy Ptýrov.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

OBRAZEM: Kolomuty žily nohejbalem

Kolomuty - Tradiční nohejbalový turnaj Štecha cup 2017 v Kolomutech, který se uskutečnil v sobotu, poznamenalo počasí. Protože jeden kurt byl po noční bouřce a lijáku pod vodou, hrálo se jen na jednom. To nic neubralo na výkonech všech pěti týmů. Hrálo se systémem každý s každým, a následně si to první čtyři týmy rozdaly o konečné pořadí.