Vedení BK Mladá Boleslav v sobotu v dopoledních hodinách podalo oficiální protest proti Petru Nedvědovi. Útočník Bílých Tygrů Liberec v pátečním vzájemném utkání zranil Václava Drábka během první třetiny tak, že mladoboleslavský obránce nemohl dohrát utkání, momentálně není schopen chodit a není vyloučeno, že pro něho letošní sezona skončila. Více napoví pondělní magnetická resonance. Informoval o tom sportovní ředitel Jaromír Šindel.

Osudný moment se odehrál v čase 15:32, kdy Nedvěd dojížděl za Drábkem za Cháberovu branku a mladoboleslavského beka nepochopitelně postrčil rukama na mantinel. Drábek kvůli tomu laboruje s kyčelním kloubem, přičemž všechny svaly okolo jsou rovněž pohmožděné.

“Vedení našeho klubu je názoru, že trest 2+10 minut byl nedostatečný. Žádáme dodatečné potrestání Petra Nedvěda,“ řekl Jaromír Šindel.