Hokejová Liga Boleslavského deníku se rozběhla prvním kolem a na ledě byl v některých zápasech vidět opravdu skvělý hokej. V nejnapínavějším utkání HC Katusice prohrávaly po první třetině 0:1, ve druhé třetině stav otočily ve svůj prospěch 2:1. Nakonec ale po vyrovnání soupeře z Nymburka došlo až na samostatné nájezdy. V nich rozhodl o druhém bodu pro HC Katusice Jiří Slabý.

V dalším utkání si benátecký HC Allstars Benátky snadno poradil s HC V-COM Ml. Boleslav a po jednoznačné výhře 10:4 si zaslouženě připsal tři body.
Odbory KOVO MB nastoupily proti houževnatému soupeři HC Březina. Úvod do zápasu jim vyšel skvěle a Odboráři brzy vedli 2:0. Soupeř se ovšem nevzdával a dokázal vyrovnat. Ve třetí třetině i přes velmi vyrovnané utkání měli kováci více štěstí a zápas otočili ve svůj prospěch.
Utkání HC KLEN – HC Bradlec skončilo kontumačně ve prospěch HC Bradlec, neboť se soupeř dostavil v malém počtu hráčů.

1. kolo: Katusice – Nymburk 3:2 sn (Kolda, Píša, nájezd Slabý – Neugebauer, Petrtýl), Benátky – V-COM 10:4 (Bezděk 3, Bláha 2, Vraný 2, Novotný, Vaňousek, Ranovský – Pravda 2, Matějka, Štros), Kovo – Březina 4:2 (Šimek 3, Burián – Kohout, Sobotka), Klen – Bradlec 0:5 kontumačně.