Hokejisté Benátek vyhrály v Kadani až na nájezdy

Kadaň/ Utkání skončilo v normálním čase i po prodloužení nerozhodně.

13.8.2008

Ilustrační foto - hokej.Foto: Miloš Šálek

Kadaň – Benátky 3:3 (nájezdy 0:1)

Druhého vítězství v přípravě dosáhli hokejisté prvoligových Benátek. Zvítězili až na samostatné nájezdy. O branky se ve druhé třetině postarali Lukáš Vantuch a Josef Skořepa. Na začátku třetí části vstřelil třetí gól Ctibor Jech a rozhodující penaltu proměnil Richard Rapač.

Branky a nahrávky: 15. Boušek (Kramár, Szakál), 40. Kadlec (Ton, Kajer), 56. Zika (Freiberg, Derfler) - 32. Vantuch (Jech, Kajínek), 34. Skořepa (Pavlů, Vantuch), 43. Jech (Vantuch), 65. Rapač. Vyloučení: 7:9 + M. Tondr (Benátky) trest ve hře. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Třetiny: 1:0, 1:2, 1:1 – 0:0 – 0:1.

Benátky: Hanousek (Stejskal) - Hrach, Gajda, M. Tondr, Pavlů, Kajínek, M. Ton, Kolmann, Mrkvička - Kudrna, Hruška, Rapač, Kadeřábek, Skořepa, Hudíček, Jech, Tomášek, Vantuch, Pabiška, Bárta, L. Tondr.

13.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

KRÁTCE: Pavouk spustil poplach ve škole

1

Mnichovo Hradiště láká nové obyvatele

Boleslav si postup v pohodě pohlídala

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ – Potvrdit dobrý výkon i výsledek z prvního zápasu v Irsku, zajistit si postup, a to pokud možno bez nervů. Takový byl plán fotbalistů Mladé Boleslavi před odvetou druhého předkola Evropské ligy, ve které Středočeši přivítali v letošní domácí premiéře Shamrock Rovers. Stanovené úkoly se jim podařilo splnit na sto procent.

Kam za letní zábavou?

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Expedice skončila v Íránu, nebezpečí bylo moc velké

Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ – Expedici Adama Kouta, Ondřeje Gilara a Jakuba Kotuly, kteří se vydali na dvou čezetách a jedné jawě z Mladé Boleslavi do Singapuru, předčasně ukončily nesnáze v Íránu. Přestože všem potížím trojice motocyklových nadšenců do té doby čelila s úspěchem, bombový útok v Teheránu, nebezpečná situace v sousedním Pákistánu a náhlý nedostatek finanční hotovosti vedl k vynucenému rozhodnutí změny naplánované trasy.