Sedlčany přišly o jisté vítězství

Střední Čechy – V hokejové krajské soutěži vládnou bez jediné ztráty jen Zlonice, ale nemuselo tomu tak být. Sedlčany doma proti Hořovicím už vedly 5:1, přesto musely druhý bod zachraňovat v nájezdech. Za loňskou sezonou zase zaostává Sp. Příbram, který na první tříbodový zisk stále čeká.

11.10.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

HC Zlonice – Hvězda Kladno 7:3
Domácí favorit se dokázal prosadit až ve třetí části, kdy vstřelil tři góly.
Branky: Peterka 2, Lacina, Klavrza, Štechmüller, Frolík, J. Pospíšil – Havlůj 2, Kopecký. Rozhodčí: Vávra – Krivák, Jaskulin. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Třetiny: 2:2, 2:1, 3:0.

HC Kladno 88 – Sp. Příbram 6:7 s.n.
Vyrovnané utkání, v němž domácí dvakrát vedli. V závěru vedli o dvě branky hosté, ale Kladenští v předposlední minutě srovnali a vynutili si samostatné nájezdy.
Branky: Novák 2, Veselý 2, Kruliš, Náprstek – Vrba 3, Hanáček 2, Benda, Dražan (nájezd). Rozhodčí: Krivák – Vilímek, Prášek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. Třetiny: 2:1, 2:3, 2:2.

Sedlčany – Hořovice 6:5 s.n.
Domácí vedli v 50. minutě 5:1, ale hosté předvedli, že nic není jisté a vynutili si nájezdy. V nich už byly úspěšnější Sedlčany
Branky: Náprstek 2, Anděl, Kozelka, Bílek, H. Tylich – Juriš 3, Homolka, Besčes. Rozhodčí: Novák – Karda, Mrázek. Vyloučení: 8:4. Třetiny: 3:1, 1:0, 1:4.

Junior Mělník – Sršni Kutná Hora B 6:4
V prvních dvou třetinách domácí lépe bruslili, ovládli ledovou plochu a hosty k ničemu nepustili. Ti se prosadili až v poslední části, ale na body nedosáhli.
Branky: Heran 3, Rebro, Grosman, Vernek – Volný Čejka, Hetfleiser, Vaněk. Rozhodčí. Jecelín – Holec, Heller. Vyloučení: 6:7. Využití: 3:0. Třetiny: 2:0, 2:0, 2:4.

11.10.2011

Českem znovu projížděl americký vojenský konvoj.
17

OBRAZEM: Češi americké dragouny vítali i posílali domů

Verunka Rybínová se narodila 20. března, vážila 3,47 kg a měřila 53 cm. S maminkou Lenkou a tatínkem Janem bude bydlet v Kochánkách, kde už se na ni těší sestřička Adélka.
6

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.

OBRAZEM: Galerie Středočeského kraje zahájila novou výstavní sezonu

Galerie Středočeského kraje slavnostně zahájila novou výstavní sezonu. V rámci slavnostního zahájení se uskutečnila vernisáž výstav Josefa Hnízdila Odložený případ a Bohu k slávě, městu ku prospěchu, jež je věnována 350. výročí položení základního kamene jezuitské koleje.

Potravinou roku jsou uzeniny, pečivo i víno

Jubilejní desátý ročník soutěže Potravinářský výrobek Středočeského kraje zná své vítěze. Slavnostní vyhlášení se konalo v sobotu na Výstavišti v Lysé nad Labem.