Hokejisté Boleslavi zakončili rok výhrou a vedou o devět bodů

Mladá Boleslav, Havlíčkův Brod - Hokejisté Boleslavi zakončili rok výhrou a vedou o devět bodů.

22.12.2013

I. liga: BK Mladá Boleslav - Motor České BudějoviceFoto: Jan Pavlíček

Hokejisté Mladé Boleslavi zakončili letošní rok vysokým vítězstvím 6:0 nad Havířovem, po kterém si udrželi v čele první ligy devítibodový náskok. Třemi góly se na výhře podílel útočník Mikulík, jenž završil hattrick krátce po polovině zápasu. Brankář Will udržel počtvrté v sezoně čisté konto.

Mladá Boleslav si v tomto týdnu připsala třetí jednoznačnou výhru. V pondělí zdolala Most 7:2 a ve středu porazila Ústí nad Labem na jeho ledě 6:3.

Druhé místo si před vánoční pauzou udržela Olomouc, která zdolala desáté Ústí 5:2. Hanáci rozhodli zápas už v první třetině, po které vedli 4:0. Dvakrát skóroval Jergl.

Třetí Jihlava dál ztrácí jen bod poté, co zvítězila v Třebíči 3:1. Zápas byl v 55. minutě přerušen kvůli výpadku elektrického proudu, po návratu týmů na led se už skóre nezměnilo.

České Budějovice podlehly poslednímu Mostu 3:4, i když vedly 3:1, a připsaly si třetí prohru za sebou. Vítězný gól dal v předposlední minutě Nedrda. Most přerušil sérii osmi porážek a snížil ztrátu na předposlední Kadaň na osm bodů.

Havlíčkův Brod po těsně prohře 1:2 v derby v Jihlavě doma zdolal Benátky nad Jizerou 2:1 po samostatných nájezdech. Na gól hostujícího Jonáka z konce druhé třetiny odpověděl v 47. minutě rovněž v přesilovce Číp, nájezdy pak rozhodl ve prospěch domácích Stach.

Už sedmou porážku v řadě utrpěl Beroun, který prohrál v Šumperku 2:5. Velkou měrou se na výhře Draků podíleli obránci Sedlák, který dal dva góly, a Aleš Holík. Šumperský kapitán asistoval u tří branek.

Autor: ČTK

22.12.2013 VSTUP DO DISKUSE

6

Malá kina bojují o přežití

Kristýnka Knesplová přišla na svět 14. února s mírami 3,23 kg a 50 cm. S maminkou Ivetou a tatínkem Petrem bude bydlet v Mladé Boleslavi.
9

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Elektronická evidence psů přispěje k nalezení tuláků

Kamenné Zboží na Nymbursku přichází s převratnou novinkou, elektronickou kartotékou psů v obci. Slibuje si od ní vyřešení problému se zajištěním volně pobíhajících psů, kteří jsou postrachem projíždějících řidičů i místních lidí.

Posila nesmí hrát. Boleslav znovu řeší brankáře

Mladá Boleslav – Šok! Odchytal generálku, do jarní části nejvyšší fotbalové soutěže ale brankář Viktor Budinský v barvách Mladé Boleslavi nezasáhne. V jedné sezoně by totiž třiadvacetiletá posila ze Sparty byla registrovaná už ve čtvrtém klubu, což fotbalová legislativa nepovoluje. Jako první na přehmat upozornil deník Sport.

OBRAZEM: Zubřice Tula dělá čest svému jménu

Benátky nad Jizerou - Mála zubřice Tula, která přišla vloni v květnu na svět na Travinách u Benátek nad Jizerou, se ve čtvrtek dočkala vzácné návštěvy. Kromě desítek lidí z Benátek a ošetřovatelů ji přijel pozdravit a pokřtít ministr životního prostředíRichard Brabec.

Hasiči drželi minutu ticha za kolegu

Nymburk /VIDEO, FOTOGALERIE/ – Při střídání noční a ranní směny došlo při ranním nástupu nymburských hasičů k mimořádné události. Drželi minutu ticha za kolegu Jana Odermatta, který zemřel před několika dny při zásahu u požáru firmy ve Zvoli u Prahy.