Mladá Boleslav si v pohodě poradila s Mostem

MLADÁ BOLESLAV - Domácí favorit měl od začátku znatelnou převahu. Skore načal obránce Lukáč zpřesilovky, ale branka jakoby Boleslav ukolébala a hokej se vytratil.

16.1.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Milan Začal

MLADÁ BOLESLAV– MOST 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Za převahy domácích, ale neurovnaného výkonu zobou stran, se hrálo ive druhé třetině. Most se úspěšně bránil, a tak nebylo divu, že branka nepadla.

Vúvodu třeří třetiny šel do sólového úniku Eiselt, ale ztroskotal na brankáři Mostu Volkem. Vysvobození přinesla přesilovka pět na tři, kdy po přihrávce Krále se poprvé zapsal do střelecké listiny novic vboleslavském dresu Rytnauer.

Branky a nahrávky: 7.Lukáč (Rumpel, Boháč) 51.Rytnauer (Král). Rozhodčí: Jebavý– Bejček, Kabourek. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:0. Voslabení: 0:0. Diváci: 1350.

Mladá Boleslav: Bauer, Mazanec, Jindra, Lukáč, Macháček, Mocek– Rytnauer, Král, Gombár– Rumpel, Boháč, Šebesta– Gajovský, Rod, Kuchejda– Nouza, Mikulík, Eiselt– Handlovský. Trenér: Kaňkovský

Most: Volke– Martínek, Prošek, Nosek, Plaček, Kocek, Šulc, Charousek, Kaltenboeck– Bendařík, Míka, Antoš– Kašťák, Postl, Kudrna– Šagát, Oliverius, Metlička– Suchánek, Nedrda, Nekvinda. Trenér: Kašťák

16.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

Příprava: BK Mladá Boleslav - Energie Karlovy Vary.
12

Bruslařům nakonec došla proti Energii energie

Zdravotní sestra. Ilustrační foto.

Zdravotní sestry se dočkají navýšení platů o dva tisíce korun

KRÁTCE: Setkají se s Jiřinou Šiklovou

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Výzkum si posvítí na kvalitu zdravotnických služeb

Střední Čechy - Jak jste byl spokojen s přístupem lékaře? Dostal jste všechny informace? Takové dotazy mohou během podzimu zastihnout pacienta v některé z pěti krajských nemocnic. Středočeský kraj totiž rozjíždí projekt Kvalita očima pacientů, který má poskytovat nemocnicím a lékařům zpětnou vazbu.

KRÁTCE: Inline dráha bude uzavřena

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.