Chrudim/ Benátky inkasovaly při závěrečné power-play ještě dvakrát

22.10.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

HC Chrudim – HC Benátky nad Jizerou5:1

V ligové premiéře dokázali benátečtí hokejisté v září Chrudim na domácím ledě porazit. Jejich soupeř jim však porážku vrátil i s úroky.

Přitom to byli hosté, kdo se ujal v zápase vedení. V osmé minutě doklepl do prázdné branky Duškovu střelu Kajínek. Domácí však dokázali zápas otočit ještě v úvodní dvacetiminutovce. O vyrovnání se postaral v oslabení Martinec po akci Zadiny a dvě minuty před sirénou rozveselil publikum Bláha po kombinaci s Beránkem.

Benátky poté nedokázaly využít šanci na vyrovnání po úniku Musila se zakončujícím Vantuchem. Domácí tlak vyvrcholil ve 37. minutě, kdy se trefil obránce Kuncl.

Hosté se ještě v závěru pokoušeli o hru bez brankáře, ale výsledkem byly pouze dvě inkasované branky.

Branky a asistence: 14. Martinec (Zadina), 19. Bláha (Beránek), 38. Kuncl (J. Šeda, Semorád), 58. Martinec (Žák), 60. Valko (Šafařík a J. Šeda) – 9. Kajínek (Dušek).

Rozhodčí: Turčan (Bertlík, Koskuda). Vyloučení: 7:8. Využití: 1:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 650. Třetiny: 2:1, 1:0, 2:0.

Chrudim: Růžička – Toužimský, Kolář, Vyskočil, Kuncl, Suchý, Šafařík, M. Šeda – Zadina, Martinec, Žák – Valko, Král (29. Semorád), J.Šeda – Stavenský, Zohorna, Pospíšil – Bláha, Beránek, Bělohlávek.

Benátky: Fikrt – Drábek, Kajínek, Mocek, Tondr, Cuník, Gajda, Pavlů – Kudrna, Dušek, Hruška – Havel, Musil, Bárta – Procházka, Skořepa, Vantuch – Jech, Kopic, Weiss.

22.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační fotografie.

KRÁTCE: Sokolnice představí dravé ptáky

ZBAVIT SE STRACHU z ošklivě vypadajících poranění a zachovat v krizové situaci chladnou hlavu, to bylo cílem Dnů pro záchranu života, které na boleslavské 9. základní škole zvané Pastelka uspořádali profesionální záchranáři ze vzdělávací společnosti Zdrav
10

OBRAZEM: Děti se učily zastavit krvácení

Na jevišti ožijí sonety Williama Shakespeara

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Leitmotivem aktuální sezóny je v městském divadle Mladá Boleslav William Shakespeare, od jehož úmrtí uběhlo na začátku sezóny 400 let.

V Boleslavi řeší pohárovou blamáž. Týmu hrozí pokuty

Mladá Boleslav – Vypadnutí v semifinále fotbalového MOL Cupu s druholigovým soupeřem nezůstalo v Mladé Boleslavi bez odezvy. Pokud tým trenéra Svědíka nesplní sportovní cíle stanovené před sezonou, do které šel s ambicemi vybojovat účast v pohárové Evropě, pocítí to fotbalisté i členové realizačního týmu na svých výplatách.

Král: Touha po změně byla cítit ze všech stran

Střední Čechy /ROZHOVOR, ANKETA MEZI TRENÉRY/ – Šéf sportovně-technické komise středočeského hokeje Deníku přiblížil zrod nového modelu krajské ligy.