Bradlec vyhrál hokejovou Ligu Boleslavského deníku

Mladoboleslavsko – V dalších odehraných zápasech hokejové Ligy Boleslavského deníku si podle očekávání HC Bradlec snadno poradil s benáteckými Allstars. HC Březina se sice snažila vzdorovat Klenu, ale nakonec podlehla rozdílem tří branek. V utkání, které se odehrálo na nymburském ledě, si domácí připsali další tři body za výhru nad V-COM.

20.3.2017

Hokejová Liga Boleslavského deníku: HC Katusice - Odbory KOVO MB.Foto: Luděk Slabý

21. kolo: Bradlec – Benátky 11:4 (Bulíček 3, Boháč 2, Poláček 2, Zápotocký, Najman, Richtr, Kysela – Rys 2, Jaroš, Kredba), Březina – Klen 3:6 (Vaníček, Kohout, Šťastný – Keltyčka 3, Bouček 2, Skalka), Nymburk – V-COM 10:5.

V tomto týdnu pak byly pa programu dohrávky a přesto, že zbývá k odehrání ještě jeden zápas (HC Bradlec – Tsunami Nymburk), je již o pořadí letošního ročníku rozhodnuto.

V neděli se hrálo velmi pohledné utkání mezi Odbory a HC Katusice. Hosté sice měli o něco více ze hry, ale stav byl stále velmi vyrovnaný až do konce. Nakonec se Katusicím podařilo rozhodnout necelých pět minut před poslední sirénou a berou tři body. V pondělí nastoupili Katusičtí k dalšímu zápasu, a to proti HC Bradlec. Pokud si chtěli zachovat naději na celkové vítězství v soutěži, potřebovali vyhrát a spoléhat ještě na další utkání. Zápas byl však vyrovnaný pouze první třetinu, ve druhé Bradlec svému soupeři odskočil na rozdíl pěti branek a náskok už si v klidu pohlídal. V tu chvíli bylo jasné, že vítězem pro sezónu 2016/2017 se stává HC Bradlec.

Možná ještě v euforii pak o den později nastoupili Bradlečtí proti Kovákům a po první třetině prohrávali o dvě branky. Druhá třetina je ovšem vrátila do hry a za nerozhodného stavu se šlo do třetí třetiny. Odbory byly o něco produktivnější a ujaly se opět vedení, když však necelé čtyři minuty před koncem snížil Bradlec na rozdíl jediné branky, roztočilo se před brankářem Kova Žemličkou doslova peklo. Bradlec ještě odvolal brankáře, ale štěstí stálo při Žemličkovi a dvěma góly do prázdné branky nakonec Odboráři rozhodli o své výhře a stali se tak druhým týmem, který dokázal Bradlec v této sezóně porazit. Jeden zápas se odehrál také na nymburském ledě, kde si domácí Tsunami snadno poradily s Březinou.

Dohrávky: Odbory – Katusice 6:7 (Šimek 2, Burián, D. Řídka, T. Řídka, Karli – Slabý 2, Bělohlávek, Duchek, A. Řezáč, Hypša, Černý), Nymburk – Březina 17:3 (Petroušek 4, Pšenička 4, Petrtýl 3, Neugebauer 2, Hrdina 2, Betka, Hájek – Kazda 2, Andelt), Bradlec – Katusice 9:4 (Najman 4, Boháč 2, Richtr 2, Dušička – Slabý 3, Hypša), Odbory – Bradlec 8:5 (Burián 5, Švejda, Štěpánek, Šanda – Bulíček 2, Dušička 2, Novák).

Pořadí: 1. Bradlec 54, 2. Katusice 50, 3. Nymburk 44, 4. Odbory 39, 5. Klen 24, 6. Benátky 19, 7. V-COM 12, 8. Březina 7.

20.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Jóga. Ilustrační foto.
24

Chcete uvolnit svou mysl? Vydejte se na jógu

Pivo Aurosa se prodává v třetinkové lahvi s růžovým nádechem.
DOTYK.CZ
5

České pivo určené ženám pobouřilo Britky. Je to sexismus, zlobí se

Kultura na Boleslavsku: Vyrazit můžete do kina i na koncert

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí na Boleslavsku.

Smečka psů z domu hrůzy skončí v útulku

Mladá Boleslav – Několik desítek dospělých psů a štěňat žije v centru Mladé Boleslavi v otřesných podmínkách. Ve velkém rodinném domě Na Kozině, který patří Václavu Hrbáčkovi, běhají zvířata mezi haldami odpadků. Do zadní části, kde mají přístřešek, se dá sotva projít.

KRÁTCE: Nový úsek Labské stezky se otevírá

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Boleslav získala Komličenka z Krasnodaru

Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslaví hlásí ještě před čtvrtečním zápasem třetího předkola Evropské ligy dva příchody. Na hostování z Krasnodaru přišel ruský útočník Nikolaj Komličenko, na přestup pak brankář dorostenecké reprezentace Martin Jedlička z Příbrami a na testech je v klubu bosenský útočník Eli Babalj z australského Adelaide.