Ml. Boleslav – Liberec 2:5

Boleslavští hokejoví junioři podlehli v rámci předehrávky 38. kola extraligy doma Liberci. Na branku Vargy ještě dokázali odpovědět, ale když jim nebyla uznána vedoucí branka, které dosáhli fotbalovým způsobem, ujali se vedení znovu hosté. Další naděje přišla ve třetí třetině, kdy na 2:4 snížil Milotinský, ale Severočeši si výhru pojistili o necelou minutu později, když pátou branku přidal Bulíř.

Ml. Boleslav: Hrubý (Klimíček) – Lacika, Arazím, Šimon, Vrba, Čížek, Soukup – Protivný, Hájek, Krejčík, Lenc, Rys, Kotrba, Janček, Velechovský, Belay, Vernek, Milotinský, Koudela, Jiránek.

Branky a nahrávky: 10. Janček (Koudela, Vernek), 45. Milotinský (Belay) - 8. Varga (Skalický, Liška), 20. Lemfeld (Mizerík, Skalický), 32. Skalický (Liška), 38. Kedršt (Filippi), 46. Bulíř (Klíma). Rozhodčí: Kubeš – Arazímová, Špringl. Vyloučení: 8:7, navíc Kedršt, Liška (oba LIB) 10 OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 47. Třetiny: 1:2, 0:2, 1:1.