Mladá Boleslav - Boleslavští junioři podlehli doma Chemikům.

17.1.2011

Neon extraliga juniorů: Energie Karlovy Vary - BK Mladá BoleslavFoto: Deník/Jan Čech

BK Mladá Boleslav – Benzina Litvínov 2:4

V hokejové extralize juniorů potřebovali boleslavští mladíci zabrat. Na domácím ledě vedli slibným dvoubrankovým rozdílem, ale hosté nejenže vyrovnali, ale dokonale zvrátili výsledek.

V první třetině se domácí ujali vedení brankou Ryse ve dvojnásobné přesilovce, pak už do závěru první části branka nepadla.

Ve druhé třetině dostal Boleslav do dvoubrankového vedení Rys a zdálo se, že domácí utkání zvládnou. Došlo však k nečekanému obratu.

Litvínov se vrátil do hry ve 26. minutě kdy snížil Račuk – 2:1. A tentýž hráč dokázal skóre srovnat – 2:2. Po druhé třetině tak byl smírný stav.

Po polovině třetí třetiny se hosté dostali do vedení zásluhou branky Hory. A aby neštěstí pro domácí nebylo málo, v 52. minutě správně zamířil Eminger a uzavřel skóre utkání.

Branky a nahrávky: 12. Rys (Mozík), 25. Lenc (Hyka) - 26. Račuk (Havelka), 33. Račuk (Zavřel), 47. Hora (Mackal , Kafan), 52. Eminger (Čejka).

17.1.2011 VSTUP DO DISKUSE

KRÁTCE: Pavouk spustil poplach ve škole

1

Mnichovo Hradiště láká nové obyvatele

Boleslav si postup v pohodě pohlídala

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ – Potvrdit dobrý výkon i výsledek z prvního zápasu v Irsku, zajistit si postup, a to pokud možno bez nervů. Takový byl plán fotbalistů Mladé Boleslavi před odvetou druhého předkola Evropské ligy, ve které Středočeši přivítali v letošní domácí premiéře Shamrock Rovers. Stanovené úkoly se jim podařilo splnit na sto procent.

Kam za letní zábavou?

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Expedice skončila v Íránu, nebezpečí bylo moc velké

Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ – Expedici Adama Kouta, Ondřeje Gilara a Jakuba Kotuly, kteří se vydali na dvou čezetách a jedné jawě z Mladé Boleslavi do Singapuru, předčasně ukončily nesnáze v Íránu. Přestože všem potížím trojice motocyklových nadšenců do té doby čelila s úspěchem, bombový útok v Teheránu, nebezpečná situace v sousedním Pákistánu a náhlý nedostatek finanční hotovosti vedl k vynucenému rozhodnutí změny naplánované trasy.