HC Benátky nad Jizerou – HC VCES Hradec Králové 1:0

Spíše fotbalovým výsledkem skončil zápas I. hokejové, po kterém se mohou Benátky radovat ze zisku tří bodů v souboji se silným Hradcem.

O všem rozhodla 17. minuta a branka Michala Havla, která se však nerodila snadno. Nejprve vyrazil hostující brankář Mockovu střelu pouze k Procházkovi, který však nedokázal dopravit puk do sítě. Následovala třetí dorážka, po které zůstal kotouč ležet na brankové čáře, kde jej doklepl do sítě již zmiňovaný Havel.

Hned v zápětí orazítkovala tyčku střela domácího Procházky.

Největší šanci hostů zmařil se štěstím Fikrt, který koncem chrániče zastavil puk putující do branky od brusle Kudrny.

Branka: 17. Havel (Procházka, Mocek).

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Štofa. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. Diváci: 375. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:0.

Benátky n/J: Fikrt - Drábek, M. Tondr, Hrach, Mocek, Cunik, Ton, Kajínek - Kudrna, Havel, Musil, Jech, Bárta, O. Hruška, Procházka, Weiss, Kopic, Kadeřábek, Hudíček, Rapač, Dušek.

Hradec Králové: Luňák - Zukal, Karlíček, Lesák, Hendrich, Pazdera, Flašar, Vojta, Táborský - Nedorost, Roubík, Kadlec, J. Hruška, Koudelka, Volráb, Suchý, Filip, Moskal, Luštinec, Úlehla.