Benátečtí hokejisté v Písku na body nedosáhli

PÍSEK - Třetí porážku v soutěži II. hokejové ligy si na své konto připsali hokejisté HC Benátky.

7.12.2007

Ilustrační fotoFoto: Profimedia.cz

Jihočeši získali dvoubrankové vedení už v první třetině. Až v samotném závěru zápasu pak dokázal Martin Kocman alespoň snížit. Na vyrovnání už ovšem čas nezbyl. Přitom šancí si hosté vypracovali dostatek, leč nedařilo se je proměňovat. V hostující sestavě se objevili dva hráči z pražské Sparty – Rybecký a Mrňa.

Každopádně domácí se lídra skupiny Střed nezalekli a v úvodní desetiminutovce se dvakrát střelecky prosadili. Již v šesté minutě po zisku kotouče v útočném pásmu zakombinovala dvojice Mikeska – Novák. Prvně jmenovaný zakončoval do odkryté části branky bezmocného Barka.

I druhá trefa přišla po zdlouhavé rozehrávce hostů. Kica se dostal k puku, podstrčil ho bránícímu Tondrovi mezi bruslemi a řítil se z úhlu na Barka. Toho kličkou rozhýbal a vzápětí i prostřelil - 2:0. To bylo ale, pokud jde o gólové trefy, na dlouhé minuty prakticky vše.

Červené světlo znovu svítilo až pětatřicet vteřin před třetí sirénou. To Kubiše překonal Kocman a z pohledu hostů snížil na konečných 1:2.

Benátečtí hokejisté tak mají na čele soutěže již jen jednobodový náskok před druhou Chrudimí. Zítra hrají na svém ledě od 17 hodin s Kutnou Horou.

7.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační fotografie.

KRÁTCE: Sokolnice představí dravé ptáky

ZBAVIT SE STRACHU z ošklivě vypadajících poranění a zachovat v krizové situaci chladnou hlavu, to bylo cílem Dnů pro záchranu života, které na boleslavské 9. základní škole zvané Pastelka uspořádali profesionální záchranáři ze vzdělávací společnosti Zdrav
10

OBRAZEM: Děti se učily zastavit krvácení

Na jevišti ožijí sonety Williama Shakespeara

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Leitmotivem aktuální sezóny je v městském divadle Mladá Boleslav William Shakespeare, od jehož úmrtí uběhlo na začátku sezóny 400 let.

V Boleslavi řeší pohárovou blamáž. Týmu hrozí pokuty

Mladá Boleslav – Vypadnutí v semifinále fotbalového MOL Cupu s druholigovým soupeřem nezůstalo v Mladé Boleslavi bez odezvy. Pokud tým trenéra Svědíka nesplní sportovní cíle stanovené před sezonou, do které šel s ambicemi vybojovat účast v pohárové Evropě, pocítí to fotbalisté i členové realizačního týmu na svých výplatách.

Král: Touha po změně byla cítit ze všech stran

Střední Čechy /ROZHOVOR, ANKETA MEZI TRENÉRY/ – Šéf sportovně-technické komise středočeského hokeje Deníku přiblížil zrod nového modelu krajské ligy.