Uvodní třetina na benáteckém ledě nabídla kvalitní hokej a také rychlý gól hostujícího celku. Do volného prostroru si najel Horák a zblízka překonal Barka.

Ve 4. minut hráli domácí poprvé dvojnásobnou přesilovku, a to 95 sekund. Tu sice ještě nevyužili, ale při hře pěti proti čtyřem po přihrávce Tondra střílel od mantinelu Jakeš a poprvé překonal Hrazdíru. Rovněž v početní převaze otočil skóre T. Kadeřábek, když za zády hostujícího gólmana tečoval střelu Nedbala.

Druhá třetina začala se zpožděním kvůli závadě na osvětlení. Právě v prostřední dvacetiminutovce byli o poznání aktivnější hosté. Barek se ale překonával.

Do závěrečné části vstoupili Benátečtí v početní převaze, jenže už po jedenácti vteřinách nechali až příliš volného prostoru Královi a ten vyrovnal – 2:2.

Ovšem inkasovaný gól domácí nezaskočil. Už ve 46. minutě se svěřenci Luďka Škalouda mohli znovu radovat z vedení. Skořepa objel branku a než se stačil Hrazdíra přesunout, lovil puk ze své sítě. O pět minut později sice ještě Kocman svou příležitost nezakončil, Mařík už ale byl ve správný čas na správném místě a zvýšil na 4:2. Od dalšího gólového zápisu Benátek neuplynula ani minuta, když Malý vypíchl chrudimskou rozehrávku a Skořepa upravil na 5:2. Při signalizované výhodě dokázal sice Král snížit. To už ale bylo ze strany hostí vše. Domácí si závěr zápasu pohlídali a po zásluze získali tři body

Branky: 6. Jakeš, 16. T. Kadeřábek, 46. Skořepa, 51. Mařík, 52. Skořepa – 3. Horák, 41. Král, 53. Král. Rozhodčí: Smítka. Vyloučení: 13:9, navíc hostující Daňo a Stavenský 10 minut. Diváků: 250. Třetiny: 2:1, 0:0, 3:2.

HC Benátky: Barek – Svoboda, Beránek, Nedbal, Gajda, Tondr, Klouček – Malý, Skořepa, Kristek – Zajíček, Mařík, Kosman - Jakeš, T. Kadeřábek, Weiss – J. Kadeřábek, Drak, Mácha. Trenér Luděk Škaloud, asistent Antonín Nečas.