Benátky nad Jizerou - V dalším přípravném zápase Benátečtí remizovali s Berounem 3:3.

6.8.2009

Přípravné utkání: HC Benátky nad Jizerou - HC BerounFoto: PPNA/František Stýblo

Benátky nad Jizerou - Beroun 3:3

V pořadí třetí přípravný zápas sehráli prvoligoví hokejisté Benátek na domácím ledě a soupeřem jim tentokrát byl celek Berouna.

Oficiální farma pražské Sparty přijela k Jizeře posílena o brankáře Novotného a obránce Bolfa, což se nakonec promítlo i do konečného skóre. Domácí si postupně po dvou gólech Hudíčka a jednom zásahu Skořepy vypracovali tříbrankové vedení, ale Medvědi ztrátu stáhli a zápas dovedli k remíze 3:3. Další přípravné utkání sehrají Benátky v útery v Kadani.

Běžela třetí minuta zápasu a domácí tým se dostal do vedení. Zmatky před hostujícím brankářem ukončil Tomáš Hudíček. Na další branku se pak ale muselo čekat až do poloviny zápasu. To dokázal překvapivou přihrávku Vařechy využít Josef Skořepa a Benátky vedly dvoubrankovým náskokem.

Uběhly dvě minuty a bylo to 3:0 pro domácí, když se podruhé trefil Tomáš Hudíček a zdálo se, že o vítězi přátelského zápasu je rozhodnuto. Opak byl však pravdou.

Ještě v prostřední dvacetiminutovce dokázali Berounští snížit. Po kombinaci Bolfa s Karpovem se prosadil druhý jmenovaný.

Na jednobrankový rozdíl ve skóre se hosté dostali minutu a půl po zahájení poslední třetiny zásluhou trefy Bessera. A vyrovnání si nechali na minutu padesátou. Po několika nebezpečných situacích a velkém tlaku jej přetavil ve třetí branku Vejvoda.

Branky: 3. Hudíček (Jaroš, Mrkvička), 30. Skořepa (Vařecha), 32. Hudíček (Jaroš, Mrkvička) – 38. Karpov (Bolf), 42. Besser (Kutlák, Látal), 50. Vejvoda (Kupec).

Rozhodčí: Ondřej – Jílek, Jindra. Vyloučení: 8:11 navíc Kica (BEN) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 130. Třetiny: 1:0, 2:1, 0:2.

Benátky: Stejskal (Blažíček) – Hobza, M. Tondr, Lukáč, Hrach, Mrkvička, Ton, Hataš, Muller – Kopic, Skořepa, Bauer, Kudrna, Kazatel, Šinkovič, Hudíček, Ciupa, Jaroš, Pabiška, Krupka, Nevyhoštěný, L. Tondr, Kica, Vařecha.

Beroun: Novotný (Štelmach) – Braniš, Malý, Bolf, Šafář, Vejvoda, Látal – Kupec, Švagrovský, Rybecký, Vlček, Kratzer, Karpov, Rudovský, Slaba, Besser, Kutlák, Pavel, Bessonov.

6.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Jiřina Šiklová přednášela v Čáslavi.

KRÁTCE: Setkají se s Jiřinou Šiklovou

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Výzkum si posvítí na kvalitu zdravotnických služeb

Střední Čechy - Jak jste byl spokojen s přístupem lékaře? Dostal jste všechny informace? Takové dotazy mohou během podzimu zastihnout pacienta v některé z pěti krajských nemocnic. Středočeský kraj totiž rozjíždí projekt Kvalita očima pacientů, který má poskytovat nemocnicím a lékařům zpětnou vazbu.

KRÁTCE: Inline dráha bude uzavřena

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

KRIMI MIX: Uprchlého vězně stále hledají

Od středy 16. srpna, kdy svévolně opustil nestřežený výrobní podnik v Hlavenci, je na útěku 30letý vězeň, který si má odpykávat v jiřické věznici trest za omezování osobní svobody a krádež.