Benátky – Hr. Králové 2:3

V dalším přípravném utkání se střetly dva prvoligové celky. Lépe začali domácí, kteří se v závěru první třetiny v přesilovce pět na tři ujali vedení brankou Pavlů.

O osudu utkání se rozhodlo ve druhé třetině. Nejprve hradecký Zukal v přesilovce vyrovnal. Benátky bleskově odpověděly vedoucí brankou Weisse. Jenže hosté nejen vyrovnali skóre Suchým, ale šli do vedení ve vlastním oslabení vinou hrubky Weisse Koudelkou.

Ve třetí části branka nepadla a hosté tak dokráčeli k výhře.

Branky a nahrávky: 19. Pavlů (Jech), 30. Weiss (L. Tondr, Skořepa) – 29. Zukal (Koudelka), 33. Suchý (Volráb, Roubík), 38. Koudelka. Třetiny: 1:0, 1:3, 0:0.

HC Benátky nad Jizerou: Hanousek (Stejskal) - Kolman, Zíb, Tondr, Modrý, Pavlů, Kajínek, Gajda - Weiss, Jech, Bárta, Kadeřábek, Bacovský, Nevyhoštěný, Tondr, Kopic, Hudíček, Kudrna, Skořepa, Tomášek.

HC VCES Hradec Králové: Luňák (Koutský) - Karlíček, Filip L., Zukal, Hendrich, Burian, Lesák, Pazdera, Wonfor - Fořt, Roubík, Suchý, Hruška, Koudelka, Kadlec, Nedorost, Filip M., Moskal, Luštinec, Úlehla, Volráb.