Benátky – Most 2:4

V dalším přípravném hokejovém utkání s prvoligovým soupeřem se Benátky v sedmé minutě ujaly vedení, když se v přesilové hře po nahrávce Martina Tona prosadil Josef Skořepa.

Mostečtí se však dočkali vyrovnání z hole Petra Martínka, který využil dvojnásobnou početní převahu.
Benátky šly znovu do vedení krátce po polovině zápasu, když jejich druhou branku vsítil přesnou střelou mezi betony Michal Bárta za asistence bývalého libereckého hokejisty Ctibora Jecha.

To však bylo ze strany domácích vše. Ještě do přestávky stihl Baník vyrovnat po trefě Juliuse Šinkoviče a krátce po přestávce už byl o gól napřed, neboť David Zíma využil v 45. minutě okénka v obraně Benátek a posunul Most poprvé do vedení.

V závěru si ještě domácí vyzkoušeli hru bez brankáře, ale namísto vyrovnání inkasovali z hole Martina Zaťoviče.

Branky a nahrávky: 7. Skořepa (Ton), 33. Bárta (Jech) – 12. Martínek (Zaťovič, Charousek), 37. Šinkovič (Budínský), 45. Zíma, 60. Zaťovič. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:2.