Jistý vítěz skupiny Západ se poprvé prosadil už vpáté minutě, kdy při přesilovce úspěšně dorážel puk do poloprázdné brány Boháč. Pojistku přidali Středočeši ve 26.minutě. To voslabení ujel Šebesta a zakončil zkušeně pod horní tyčku. Do druhé přestávky přidali svěřenci Petra Kaňkovského ještě dva góly. Během početních výhod přesně pálili Gajovský sKrálem. Diváci si přišli na své ivposlední dvacetiminutovce. Nejprve sice zkorigoval stav kadaňský Kadlec, jenže poté měli přesnou mušku Rumpel, Gombár, Mocek iVýborný.

Branky a nahrávky: 5.Boháč, 26.Šebesta, 36.Gajovský, 39.Král, 48.Rumpel, 50.Gombár, 51.Mocek, 56.Výborný – 47.Kadlec.Třetiny: 1:0, 3:0, 4:1. Rozhodčí: Pešina– Svoboda, Žídek. Vyloučení: 7:12 navíc domácí Kuchejda, Drábek a Fiedler 5minut trest do konce utkání za napadení a hostující Fábry a Derfler osobní trest 10minut. Využití: 5:0. Voslabení: 1:0. Diváci: 1825

BK Mladá Boleslav: Chábera (Jágr)– Drábek, Kolafa, Lukáč, Macháček, Mazanec, Mocek, Schnabel, Výborný– Kuchejda, Král, Gombár– Rumpel, Boháč, Šebesta– Gajovský, Rod, Handlovský– Rozsíval, Sýkora, Fiedler. Trenér: Petr Kaňkovský

SK Kadaň: Hanuljak (Stejskal)– Spitzer, Mašek, Hlubuček, Pospíšil, Růžička, Vaněček, Brňák, Všetečka– Stehlík, Fink, Bauer– Fábry, Vrtek, Kajer– Defler, Freiberg, Kadlec– Veverka,Kýhos. Trenér: Milan Kašpárek