VYBERTE SI REGION

Zetka je bezpečně ve vedení

Mladoboleslavsko - V pondělí bylo kompletně odehráno cele třetí kolo fotbalové Ligy Boleslavského deníku.

6.5.2012

Finále Ligy Boleslavského deníku: Zetka - FaureciaFoto: Deník/Jaroslav Bílek

V pondělí bylo kompletně odehráno cele třetí kolo fotbalové Ligy Boleslavského deníku. Výhry se konečně dočkali Odboráři, když vyhráli u koupaliště.

Policie – Kovo Škoda
0:4 (0:0)
U koupaliště podlehli Policisté podlehli poměrně vysoko loňskému vítězi soutěže, ačkoliv ještě v poločase se hrálo bez branek. Odboráři tentokrát zahráli na výbornou a dosáhli na první bodový zisk.
Branky: Hurta, Mázl, Holický, P. Hanzlík.

H-Intes – Lamad
2:8 (1:3)
Na Strašnově se zrodilo zatím největší vítězství Lamadu v tomto ročníku. První poločas byl ještě vcelku vyrovnanější, ale po přestávce začala kanonáda hostů naplno.
Branky: Halák, Petráš – Beran 4, Fořt 3, Jurošek.

Pražák – Štika
2:2 (0:1)
Na Akumě to bylo skutečné drama, které vyřešila Štika až v poslední minutě zápasu, kdy dokázala vyrovnat. Pražák byl hlavně ve druhém poločase lepším týmem. Štika však bojovala a za bojovnost si bod zasloužila.
Branky: Klaban 2 – Čáslava, Řehák.

Učiliště – Hubert
3:5 (2:2)
Na Astonce začal Učňák velmi dobře, ale do přestávky bylo srovnáno. Ve druhém poločase se zvýšeným úsilím prosadili hráči Huberta, kteří drží po třech kolech druhé místo v tabulce.
Branky: Ekl, Havlíček, Horák – Kůtek 3, Vaněk, Bartoš.

Ško-Energo – Zetka
1:4 (1:2)
V Krnsku byl suverénní favorit, který má ze tří zápasů plný počet bodů, ale také výstavní skóre 14:1.
Branky: V. Vízek ml. – Marek, Jakubčo, Patera, Beran.