Premiéra v okresním přeboru Mladoboleslavska byla propadákem pro domácí

Mladoboleslavsko/ Řepov otevíral nové hřiště porážkou.

24.8.2008

Ilustrační foto. Foto: Deník/Zdeněk Prager

V úvodním kole fotbalového okresního přeboru Mladoboleslavska měly jasně navrch hostující týmy. Křest nového hřiště se nepovedl Řepovu.

K. Hlavno – Kněžmost 2:3
Domácím se premiéra nevydařila a už v prvním poločase prohrávali o dva góly. Branky: nehlášeny. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 0:2.

Klášter – Pěčice 1:1
Začátek vyzněl lépe pro hosty, kteří šli také do vedení. Domácí vyrovnali hru i skóre gólem „do šatny“. Ve druhém poločase příliš šancí nebylo, a tak střetnutí skončilo po zásluze nerozhodně. Branky: Troják – Sedláček. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Řepov – Doubrava 1:2
Domácím se premiéra na novém hřišti nepovedla. Vedli sice brankou V. Zachaře a dvakrát nastřelili tyč, ale ještě do poločasu stačili hosté skóre otočit. Ve vyrovnaném druhém poločase už góly nepadaly. Branky: V. Zachař – Odcházel, Bárta. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 1:1. Diváci: 180. Poločas: 1:2.

Struhy – Bělá 2:3
Oboustranně kvalitní utkání lépe rozehráli hosté a v poločase vedli o dvě branky. Pak se domácí zlepšili a střetnutí by více slušela remíza. Branky: Náhlovský 2 – Arient 2, Vrabec. Rozhodčí: Starý. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Horky – Krnsko 1:6
Domácí drželi s hosty krok pouze do 20. minuty, pak Krnsko dominovalo a prosadilo se i střelecky. Střelecké kopačky si obul hostující Vízek, který vstřelil čtyři góly. Branky: Cimrman z penalty – Vízek 4, Sobalík z penalty, Menšík. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 1:1. ČK: Tůma (H) a P. Šotka (K). Diváci: 80. Poločas: 0:4.

24.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

Pivní slavnosti September fest 2013

KRÁTCE: Krásná louka patří pivní slavnosti

KRIMI MIX: Kriminalisté obvinili osmnáct dealerů

Bělá pod Bezdězem - Předposlední promenádní koncert letošního léta patřil na Masarykově náměstí zavedené jazzové Kapele strýce Michaela.

Boleslavsko - Jen na několika místech v republice mohou fanoušci koňského parkuru sledovat závody ve skocích přes překážky v noci a za umělého osvětlení. Na Boleslavsku se tato atraktivní show odehrávala v pátek na Ptýrově. Právě tímto netradičním programem vrcholily několikadenní skokové soutěže odehrávající se v areálu Farmy Ptýrov.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

OBRAZEM: Kolomuty žily nohejbalem

Kolomuty - Tradiční nohejbalový turnaj Štecha cup 2017 v Kolomutech, který se uskutečnil v sobotu, poznamenalo počasí. Protože jeden kurt byl po noční bouřce a lijáku pod vodou, hrálo se jen na jednom. To nic neubralo na výkonech všech pěti týmů. Hrálo se systémem každý s každým, a následně si to první čtyři týmy rozdaly o konečné pořadí.