Kosmonosy – Benátky B 2:2 (0:1)
Domácí tým začal hned od úvodní minuty náporem, jehož výsledkem bylo několik rohových kopů a nastřelená tyč. Postupně ale Kosmonoští ve svém tempu zvolnili a hosté se začali osmělovat. Z jednoho rychlého protiútoku se také dostali do vedení. Zbytek prvního poločasu se odehrával většinou ve středu pole bez výraznějších šancí na obou stranách.
Po přestávce udělali benátečtí hrubou chybu v obraně a nabídli tak domácím snadné vyrovnání. Zbytek utkání a hlavně jeho kvalitu ovlivnila nedisciplinovanost hostujícího týmu, který šel po zbytečných, ale zasloužených, žlutých kartách postupně do dvojnásobného oslabení.
Přesto se ale ještě jednou ujal vedení, kdy proměnil jeden z ojedinělých brejků. Domácí v závěru zatlačili, ale více než vyrovnávající gól střídajícího Došlého jejich nápor nepřinesl. A tak velmi kvalitní zápas skončil spravedlivou remízou.
Branky: 48. Keszeg, 76. Došlý – 30. Kamlach, 66. Davídek. Rozhodčí: J. Pažout. ŽK: 3:6. ČK: 55. Krýda, 78. Langšádl (oba Benátky). Diváci: 65. Hráč zápasu: Pavelka – Jäger.

Kněžmost – Dlouhá Lhota B 1:0 (0:0)
Ve vyrovnaném prvním poločase dominovaly obrany a gólmani byli takřka bez práce. Výjimkou byl skvělý zákrok Moce při dorážce standardní situace. Ve druhém dějství byl Kněžmost lepším týmem a dvacet minut před koncem rozhodl zaslouženém vítězství Josef Beran z trestného kopu.
Branka: 69. J. Beran. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Hráč zápasu: Pekař ml. – Dubický.

Židněves – Kostlení Hlavno 2:1 (1:0)
V prvním poločase byli domácí jasně lepší, ale jejich střelba byla slabinou. Druhý poločas ale začali lépe hosté, srovnali krok i skóre, ale poslední dvacetiminutovka opět patřila domácím.
Branky: 4. Mezera, 71. Tůma – 56. Bucek. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:5. Diváci: 120. Hráč zápasu: M. Hendrych – Bucek.

Řepov – Předměřice 2:1 (2:0)
Řepov měl výborný nástup, když už v první minutě pískal rozhodčí po faulu hostů penaltu. Krichebauer jí však zahodil. Přesto měli celý první poločas domácí převahu a nakonec jí přeci jen vyjádřili i brankově. Druhá půle byla vyrovnanější a Předměřice dokázali i přes vyloučení svého obránce ještě zápas zdramatizovat snížením.
Branky: 32. Štěpán, 38. Scheufler – 84. Mareš. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 1:6. ČK: 0:1. Diváci: 80. Hráč zápasu: Gerek – Mareš.

Krnsko – Březno 4:0 (1:0)
Celý zápas byli domácí jasně lepším týmem, ale svou převahu dokázali výrazně zužitkovat až po obrátce a zaslouženě vysoko zvítězili.
Branky: 15. a 55. Archman, 70. T. Hötzel, 85. Janata. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Hráč zápasu: M. Šulc – Strnad.

Čejetice – Akuma 1:1 (0:0)
V pohledném utkání padly pouze dvě branky. Domácí sice měli nakonec více brankových příležitostí, ale remíza to byla zasloužená.
Branky: 79. Jaroš – 68. V. Kohnhäuser. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 1:1. Diváci: 110. Hráč zápasu: Malák – Dubský.

Kosořice – Kropáčova Vrutice 0:0

Po středeční bezbrankové remíze s Kněžmostem chtěli fotbalisté Kosořic naplno zužitkovat výhodu domácího prostředí v nedělním utkání okresního přeboru s Kropáčovou Vruticí. Soupeř na jaře však ještě neprohrál, naopak Kosořičtí už prohráli a na první jarní vítězství stále čekali.
Oproti duelu s Kněžmostem začalo utkání ve svižném tempu. Již v páté minutě se domácí Fingerhut prokličkoval z hranice velkého vápna až na malé, kde ho však vychytal vrutický Manžel. O dvě minuty později zahrával kosořický Kraus standardní situaci na zadní tyč a Macháč hlavičkoval pouze do břevna. Také z následné skrumáže vyvázli hostující hráči bez újmy. Hned vzápětí zkoušel štěstí domácí Malík z hranice vápna, ale mířil těsně nad. Hosté se během úvodních deseti minut téměř nedostali za polovinu hřiště, jenže v 16. minutě se mohli z první šance ujmout vedení. Fingerhutovu přihrávku středem hřiště vystihl Novák, jehož sólo se štěstím zlikvidoval kosořický gólman. V úvodních minutách viděli diváci více střel než ve středečním duelu za celý zápas. Snaha domácích o vstřelení první jarní branky byla znatelná, ale na ukazateli stále svítil bezbrankový stav. Nic na tom nezměnil ani domácí Tříska, který vystihl záměr soupeře a jeho přihrávku před odkrytou branku hostující hráči včas odvrátili. V dalších minutách se do hry dostali i hosté, šancí bylo k vidění jen po skromnu. Až ve 45. minutě našel Malík zpětnou přihrávkou Fingerhuta, ten nacentroval, jenže osamocený Macháč přestřelil.
Začátek druhého poločasu nabídl pramálo fotbalu. Mnoho nepřesností brzdilo útočnou snahu obou celků. Až v 61. minutě vyslal Kraus střídajícího Gruse po lajně, následná přihrávka skončila po zásahu brankáře a Fingerhuta těsně vedle branky. Vrutická obrana včas zblokovala i střelu Macháče a následnou dorážku Fingerhuta. Kosořickým nešla upřít snaha, jen scházelo více klidu v zakončení a i trochu štěstí. Domácí posílali míče do vápna z obou stran, ale hosté v dalších minutách bez problémů odolávali. Poslední nebezpečnější akci po souhře se Sedláčkem zakončil nepřesně Fingerhut.
Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 3:2. Diváci: 82.
Kosořice: Kraus – Sedláček, Pára, Adámek, Štecher – Tříska (46. Grus), Kraus, Niklfeld, Malík – Macháč (84. Darmoš), Fingerhut.
Kr. Vrutice: Manžel – Rovenský, Manda, Martínek, Bohata (81. Vaněk) – Jiří Havelka, Novák, Lukeš, Malý – Doležal, Bůžek (67. Rambousek).