Mladá Boleslav – Hlučín 4:1

Dohrávka původně nesehraného zápasu dorostenecké ligy vyzněla ve středu pro domácí Boleslav. Domácí chlapci byli jasným favoritem a tuto úlohu jasně potvrdili. V prvním poločase, kdy měla Boleslav drtivou převahu, se hrálo výhradně na polovině Hlučína a tříbrankové vedení bylo ještě chabým vyjádřením dění na hřišti.
Druhý poločas byl už jenom odvar toho prvního. Domácí poslal do vedení Klobása ve 25. minutě. Za pět minut se prosadil znovu boleslavský střelec. Těsně před poločase potěšil diváky krásným přímým kopem Eliáš.

Branky: 25. a 30. Klobása, 44. Eliáš, 74. Fidrich – 80. Hartmann. Rozhodčí: Lerch. ŽK: 0:1. Rohy: 5:1. Diváci: 50. Hráč zápasu: Hůlka – Stronati.
Boleslav: Výda – Geissler (72. Živnůstka), Vraštil, Hůlka, Křapka – Kateřiňák (78. Kocourek), Hodač, Lacek (69. Holeček), Eliáš – Prieložný (74. Kubelka), Klobása (60. Fidrich).