Druzí Policisté se doma hodně natrápili s Branžeží. Ta u koupaliště dokonce v poločase vedla 2:1. Ale po vyloučení brankáře Petrika dvakrát inkasovala z penalty a odjela po velmi sympatickém výkonu s jednobrankovou porážkou.

V Klášteře se hrál zápas ze spodních pater tabulky a nakonec jej trošku překvapivě vyhrálo Březno zásluhou jediné branky, kterou vstřelil Lukáš Koudelka už po čtvrt hodině hry.

I. A třída: Kosmonosy - Sokoleč.
Získali skalp druhé Sokolče

Bakovské béčko vyrukovalo na Sporting s řadou hráčů A týmů, kterému v sobotu odpadlo utkání s Pěčicemi a na domácí hře to bylo znát od samého začátku. Už po 27 vteřinách hry totiž otevřel skóre rychlonohý Vaněk. Pak se nádherně z voleje trefil nestárnoucí Jan Resl a další dvě branky přidal také záložník áčka Martin Brož. Ten po změně stran útočil dokonce na hattrick, ale brankář Suchý mu chycenou penaltou radost překazil. V Bělé to bylo po deseti minutách 1:1 a góly padaly i v dalším průběhu zápasu. Řepov tady nakonec vyhrál 4:2.

Vedoucí Jivina se hodně nadřela na hřišti posledních Katusic, ale nakonec tady dokázala po výhře 3:2 doslova urvat tři body.

III. třída skupina A – 12. kolo

Židněves – DBSK B 0:2 (28. M. Šolc, 84. Vacek), SKP – Branžež 3:2 (61. a 75. Zdražil, 40. Žahourek – 12. V. Krompaský, 31. Kusý), Klášter – Březno 0:1 (14. Koudelka), Bělá B – Řepov 2:4 (7. Knap, 87. Barva – 49., 70. a 79. V. Kohout, 3. Vaněk), Bakov B – Sporting 6:2 (21. a 28. Brož, 1. Vaněk, 8. Resl st., 17. Říha, 86. Fryč – 76. Knespl, 87. Vedral), Katusice – Jivina 2:3 (22. Hybš, 38. Knot – 7. a 51. Matoušek, 40. Štafl).

Poslední Skalsko nedokázalo bodovat ani v domácím zápase proti Luštěnicím. Po vyrovnaném poločase bylo i skóre shodné 1:1, pak se ale projevila lepší fyzická připravenost hostů, která jim přinesla vítězství 3:1.

Žerčice měly doma proti Struhám během celého zápasu mírnou herní převahu, ale domácí střelci se předháněli v zahazování šancí. A tak se v Struhy dočkaly v 55. minutě Volkmanem vyrovnání na 1:1. Domácí si vedení zvali zpět v 69. minutě, a nakonec mohou být za tři body hodně rádi, neboť hosté v poslední minutě zahodili velkou šanci na konečnou remízu. Opět nezaváhal Zdětín, který vyhrál 5:2 na Strašnově.

III. třída skupina B – 12. kolo

Skalsko – Luštěnice B 1:3 (26. Flodrman – 60. a 66. Hladík, 37. Archman), Žerčice – Struhy 2:1 (22. Adamec, 69. Hanák – 55. Volkman), Předměřice – Nemyslovice 7:0 (20., 55. a 60. Novotný, 41. a 49. V. Práger, 15. K. Prager, 84. Mňuk), Ledce – Krnsko 3:1 (29. a 53. Konečný, 52. Košík – 47. Vízek), Strašnov – Zdětín 2:5 (47. a 56. Rychtera – 16. a 26. Husák, 12. Pitrmoc, 34. Boev, 89. Mareš), Pěčice B – Horky B odloženo na 18.4.