Ve III. třídě okresní fotbalové soutěže vedoucí tým tabulky, Jivina, doma nezaváhal. Nová Ves přesvědčivě vyhrála na hřišti rezervy Kropáčovy Vrutice.

Katusice – Bakov B 1:3
Po vyrovnaném poločase hosté udeřili v začátku druhé části a vítězství uhájili. Branka domácích: Jakubec. Rozhodčí: Sobalík. Diváci: 30. Poločas: 1:1.

Kr. Vrutice B – Nová Ves 1:5
V první půli byli domácí lepší, ale ve druhém ,poločase inkasovali dvakrát během pěti minut a sesypali se. Branky: Šimon – Kaiser 3, Nevyhoštěný, Janouš. Rozhodčí: Starý. Diváci: 40. Poločas: 1:1.

SKP Ml. Boleslav – Čistá 3:1
V utkání se často jiskřilo. Domácí vyhráli zaslouženě. Branky: Žahourek 2, Forchtner – Dohalský. Rozhodčí: Folk. ŽK: 4:4. ČK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Březno – Strašnov 5:0
Po druhém obdrženém gólu se hosté vytratili ze hry a domácí měli zřetelnou převahu. Branky: Beneš 2, Strnad, Duška, Veselý. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 2:3. Diváci: 45. Poločas: 2:0.

Dobrovice B – MSK B 0:4
Po vyrovnaném prvním poločase byli ve druhé části hosté fotbalovější a důraznější v koncovce. Rozhodčí: Opiela. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Jivina – Jabkenice 4:0
Po jednoznačné převaze vyhráli domácí a ještě řadu šancí neproměnili. Branky: Řezáč, Matoušek, L. Šámal, vlastní. Rozhodčí: Vrabec. ČK: 0:1. Diváci: 95. Poločas: 2:0.

Žerčice – Zdětín 1:5