Teplice - Boleslavští fotbalisté na půdě prvního týmu tabulky dvakrát vedli, ale nakonec s Teplicemi remizovali 2:2.

25.10.2009
Fotogalerie
20 fotografií

FK Teplice x Mladá BoleslavFoto: Deník/ Karel Pech

FK Teplice - FK Mladá Boleslav 2:2

„Zranění opor Poláčka se Sylvestrem nám sice narušila záměry, ale zejména za výkon v první půli jsme si bod zasloužili,“ řekl spokojený mladoboleslavský trenér Dušan Uhrin mladší.

„Nechci se vyjadřovat k rozhodčímu a vyloučení Mareše… K zápasu? My jsme dvakrát lacině inkasovali, zbytečné chyby nám zkomplikovaly život… Na druhou stranu musím říct, že jsme šli za vítězstvím ze všech sil. Kluci hráli jako o život. Nevyhráli jsme, ale my si ceníme každého bodu,“ uvedl teplický kouč Jiří Plíšek.

V prvním poločase, kdy byli lepší hosté, se hrál kvalitní fotbal. Diváky zvedly ze sedaček tři branky v rozmezí čtyř minut. Sylvestre hezky vystřelil, teplický Mareš s pomocí tyče a hostujícího brankáře Millera srovnal a z následné akce dostal hosty podruhé do vedení Chramosta…

Teplice převzaly po přestávce iniciativu a byly jasně lepší. Srovnat mohly po hodině hry, kdy Marešův centr propadl na zadní tyč ke zcela volnému Mahmutovičovi, avšak ten velkou šanci zahodil. Dobře však zareagoval i gólman Miller.

O chvilku později tlak domácích vyvrcholil, tvrdou ranou vyrovnal Stožický. Teplice se snažily strhnout vítězství na vlastní stranu až do konce. I bez vyloučeného Mareše v 70. minutě.

Branky: 22. Miller (vlastní), 64. Stožický – 19. Sylvestre, 23. Chramosta.

Rozhodčí: Zelinka 4 – Mencl, Večeřa. ŽK: Verbíř – Janíček. ČK: 70. Mareš (T). Diváci: 3515.

Teplice: Grigar 3 – Vidlička 2, Lukáš 3, Smejkal 3, Matula 3 – Verbíř 2, Klein 3, Ljevakovič 3, Stožický 2 (83. Vondrášek) – Mahmutovič 2 (87. Kalivoda), Mareš 4. Trenér: J. Plíšek.

Ml. Boleslav: Miller 3 – Kalina 3, Rolko 3, Janíček 4, Poláček 3 (53. Kysela 3) – Mendy 3, Rajnoch 3, Sylvestre 2 (60. Opiela 3), Fabián 3 (87. Pecka) – Kulič 4, Chramosta 2. Trenér: D. Uhrin ml.

Autor: Vlastimil Novotný

25.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

EET ilustrační foto
5

Zmatení řezníci či pekaři. Nevědí, zda mají povinně dávat účtenky

Střední odborné učiliště strojírenské v hlavním závodě automobilky Škoda Auto prošlo v letech 2014-2017 zásadní modernizací. Dočkalo se CNC centra, laboratoře robotiky i jazykového centra.
5

K devadesátinám dostalo učiliště i centrum robotiky

Dětský psycholog: mobily jsou dobrý pomocník, ale špatný pán

Dětský psycholog Václav Mertin (působí na katedře psychologie Filozofické fakulty UK) nevidí mobil v rukou dětí jen jako ďáblův nástroj. Jeho pohled vyplývající z dlouholeté poradenské praxe je založený na zdravé selské úvaze. „S mobily je to jako se vším: jsou dobrý pomocník, ale špatný pán," je přesvědčený psycholog.

Nádraží hrůzy: rekonstrukce začne už za rok!

Mladá Boleslav – Rekonstrukce zdevastovaného hlavního nádraží v Mladé Boleslavi už je evergreenem, nyní se do kauzy vložila i automobilka Škoda.

Středočeské obce by měly být připraveny na masivní výpadek elektrického proudu

Praha - Středočeské obce by měly být připraveny na možný masivní výpadek elektrického proudu. Vedení kraje počítá s vytvořením akčního plánu pro hrozbu blackoutu, na jeho přípravě se bude podílet krajská zastupitelka za STAN a předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová. Na úterním setkání vedení kraje se starosty v Praze to řekl hejtmančin náměstek pro bezpečnost Vít Rakušan (STAN).