Teplice - Boleslavští fotbalisté na půdě prvního týmu tabulky dvakrát vedli, ale nakonec s Teplicemi remizovali 2:2.

25.10.2009

FK Teplice x Mladá BoleslavFoto: Deník/ Karel Pech

FK Teplice - FK Mladá Boleslav 2:2

„Zranění opor Poláčka se Sylvestrem nám sice narušila záměry, ale zejména za výkon v první půli jsme si bod zasloužili,“ řekl spokojený mladoboleslavský trenér Dušan Uhrin mladší.

„Nechci se vyjadřovat k rozhodčímu a vyloučení Mareše… K zápasu? My jsme dvakrát lacině inkasovali, zbytečné chyby nám zkomplikovaly život… Na druhou stranu musím říct, že jsme šli za vítězstvím ze všech sil. Kluci hráli jako o život. Nevyhráli jsme, ale my si ceníme každého bodu,“ uvedl teplický kouč Jiří Plíšek.

V prvním poločase, kdy byli lepší hosté, se hrál kvalitní fotbal. Diváky zvedly ze sedaček tři branky v rozmezí čtyř minut. Sylvestre hezky vystřelil, teplický Mareš s pomocí tyče a hostujícího brankáře Millera srovnal a z následné akce dostal hosty podruhé do vedení Chramosta…

Teplice převzaly po přestávce iniciativu a byly jasně lepší. Srovnat mohly po hodině hry, kdy Marešův centr propadl na zadní tyč ke zcela volnému Mahmutovičovi, avšak ten velkou šanci zahodil. Dobře však zareagoval i gólman Miller.

O chvilku později tlak domácích vyvrcholil, tvrdou ranou vyrovnal Stožický. Teplice se snažily strhnout vítězství na vlastní stranu až do konce. I bez vyloučeného Mareše v 70. minutě.

Branky: 22. Miller (vlastní), 64. Stožický – 19. Sylvestre, 23. Chramosta.

Rozhodčí: Zelinka 4 – Mencl, Večeřa. ŽK: Verbíř – Janíček. ČK: 70. Mareš (T). Diváci: 3515.

Teplice: Grigar 3 – Vidlička 2, Lukáš 3, Smejkal 3, Matula 3 – Verbíř 2, Klein 3, Ljevakovič 3, Stožický 2 (83. Vondrášek) – Mahmutovič 2 (87. Kalivoda), Mareš 4. Trenér: J. Plíšek.

Ml. Boleslav: Miller 3 – Kalina 3, Rolko 3, Janíček 4, Poláček 3 (53. Kysela 3) – Mendy 3, Rajnoch 3, Sylvestre 2 (60. Opiela 3), Fabián 3 (87. Pecka) – Kulič 4, Chramosta 2. Trenér: D. Uhrin ml.

Autor: Vlastimil Novotný

25.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

Před Triem hořelo ve středu odpoledne auto.

Před Triem hořelo auto

Ze hry Zborov aneb Hrdinové bez patosu.
90

OBRAZEM: Legionáři poprvé v zákopech

Gólové dostihy v krajském finále starších přípravek Sporting nezvládl

Mladoboleslavsko /FOTOGALERIE/ - Útočné pojetí hry mělo jednoznačnou podporu v krajském finále starších přípravek, které v neděli 25. června uspořádal čáslavský fotbalový klub. Rozhodujícím kritériem v základní skupině totiž byl počet vstřelených branek, nikoliv bodový zisk.

Řidič na dálnici narazil do cisterny se žíravinou. Od nehody utekl

Boleslavsko - K nebezpečně vypadající dopravní nehodě došlo ve středu na dálnici D10 nedaleko Mnichova Hradiště. Řidič osobního auta narazil do nákladního auta, převážejícího nebezpečné látky. Z místa nehody utekl.

Vesnicí Středočeského kraje roku 2017 je obec Hvožďany

Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - V Galerii Středočeského kraje v Kutné Hoře byly ve středu slavnostně vyhlášeny výsledky středočeského kola 23. ročníku soutěže Vesnice roku 2017. Zlatou stuhu pro vítěze krajského kola převzali zástupci obce Hvožďany na Příbramsku.