Starší dorost

Viktoria Žižkov – FK Ml. Boleslav B 6:1
Domácí hosty předčili především v důrazu, s čímž se Boleslav nedokázala vyrovnat. Jedinou její branku vstřelil Dragoun. Poločas: 3:1.

Mladší dorost

FK Ml. Boleslav – Motorlet Praha 4:1
V utkání České ligy dorostu se hráli dva různé poločasy. Zatímco v první půli hráli domácí špatně, ve druhém poločase se zlepšili v kombinaci a převahu vyjádřili i střelecky. Branky: Boček 2, Novák, Dufek. Poločas: 0:1.

Viktoria Žižkov – FK Ml. Boleslav D 0:0
Blíže k vítězství měli hosté, ale ztroskotali na nepřesné koncovce.

Liga žáků

Starší žáci

FK Ml. Boleslav – Sparta Praha 1:1
Hosté měli herně navrch, domácí byli bojovnější. Boleslav šla do vedení brankou Vraštila z trestného kopu, Sparta vyrovnala v samém závěru první půle. Po změně stran branka nepadla a domácí si připsali cenný bod. Poločas: 1:1.

Přátelsky: Roudnice – FK Ml. Boleslav B 0:4
Hosté měli zřetelnou převahu, kterou vyjádřili i gólově. Branky: Žďánský, Hodač, Kubelka, Zima.

Mladší žáci

FK Ml. Boleslav – Sparta Praha 0:3
Vedoucí tým tabulky byl pro domácí velkým soustem. Domácí zaslouží pochvalu za bojovný výkon.

Přátelsky: Roudnice – FK Ml. Boleslav D 1:5 Hosté se výrazně prosadili střelecky v prvním poločase především ze standardních situací. Poločas: 1:4.

FK Ml. Boleslav E – Pardubice 1:2
Domácí vedli do poločasu brankou Jeníčka, hosté vre druhé půli výsledek otočili. Poločas: 1:0.