Bezno – Krnsko 1:1

Nečekaný bod z derby v utkání fotbalové I. B třídy slaví fotbalisté Krnska. Na půdě posíleného favorita prohráli poločas, ale stačili vyrovnat, a kdyby Rudzanův trestný kop v 58. minutě nezastavila tyč, mohli si odvézt senzační vítězství.

V zápase před výbornou kulisou nebylo na obou stranách mnoho šancí. Domácí se ve střelbě ukvapovali a diváci jen zírali, jak velezkušení borci jeden po druhém pálí daleko mimo prostoru brány. Hostům v pokutovém území scházel důraz.

Bezno vedlo od 27. minuty, kdy střílený centr dorazil zblízka nepokrytý Martin Gruncl. Krátce po návratu ze šaten vyrovnal parádně přes hlavu Hőtzel.

Vyrovnaný fotbal po zásluze neměl vítěze, když na straně domácích dvakrát neuspěl Kadlec a v největší šanci Kiceluk zakončil sólový nájezd vysoko nad.

Jako poslední mohl zápas strhnout Vízek, jeho hlavička se ale mezi tyče těsně nevešla.

Branky: 27. M. Gruncl – 48. Hőtzel. Rozhodčí: Pixa. ŽK: 1:2. Diváci: 218. Střely na bránu: 5:5. Rohy: 7:4. Poločas: 1:0.

Bezno: Krejčík – Bernard, Pavlousek, Kolařík, Korejza (46. Podzimek) – M. Gruncl, Kadlec, Dubský, Parýzek – Týřl, Kiceluk.

Krnsko: Tvaroh – Janata (28. Bosík), Uhlík, Sobalík, Hőtzel – Kunst (66. Číhal), Rudzan, D. Šotka, Michal – P. Šotka (90.+4 Brzák), Vízek.