Lídr fotbalové III. třídy opět exceloval

Mladoboleslavsko - Kromě dobrovické rezervy vítězily pouze domácí celky.

6.6.2010

Fotbal. Ilustrační foto. Foto: Foto: archiv VLP

V okresní fotbalové soutěži III. třídy Mladoboleslavska vyhrála rezerva Dobrovice, vedoucí tým soutěže, bez problémů na hřišti čejetické rezervy vysokým rozdílem.

Čejetice B – Dobrovice B 0:5
Domácí stačili odolávat pouze v prvním poločase, ve druhém favorit vystupňoval převahu. Rozhodčí: Švarc. Diváci: 20. Poločas: 0:2

Jivina – MSK B 3:2
Pohledné utkání mělo šťastný konec pro domácí. Branky: M. Kotrman 2, Artl – Lakatoš, Pešán. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:2. ČK: Král (MSK B). Poločas: 2:1.

Kochánky – Bakov B 3:0
V prvním poločasebyly Kochánky lepším týmem, ve druhé půli se hra vyrovnala. Branky: Vlasák, Maurer, Vaňousek. Rozhodčí: nedostavil se, řídil laik. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Židněves – Nová Ves 2:1
Ve vyrovnaném utkání získali domácí šťastně tři body. Branky domácích: Šebesta, Šimonek. Rozhodčí: Meščan. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Strašnov – Čistá 3:1
Domácí se předháněli v zahazování šancí. Jejich výhra byla zasloužená. Branky: Kameš, Beran, Klaban – Folprecht. Rozhodčí: Vízek. ŽK: 2:1. ČK: Bureš (Č). Diváci: 60. Poločas: 2:0.

SKP MB – Horky 2:0
Hosté měli také brankové příležitosti, ale na rozdíl od domácích je neproměňovali. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0.

PETR FENCL

6.6.2010 VSTUP DO DISKUSE

Češi berou neférově nízké platy. Proč nedostávají víc?

DĚTI Z PŘÍPRAVNÉ třídy tráví svou výuku nejen ve škole, ale často i venku, například v lesoparku Štěpánka.

Přípravná třída je šancí pro prvňáčky s odkladem, připraví je do školy

Havárie vody změnila část města v kluziště

Mladá Boleslav - Prasklé potrubí proměnilo v noci na úterý ulici 17. listopadu na Severním sídlišti v ledové kluziště. Během středy tudy neprojela auta ani městské autobusy.

Světový rekord: auto a 275 lidí v bublině

Mladá Boleslav - Vzdělávací centrum Na Karmeli bylo dějištěm pokusu o zápis do Guinessovy knihy rekordů. Do bubliny se povedlo vměstnat 275 lidí a novou Škodu Kodiaq. Cesta k tomu ale nebyla snadná.