Fotbalový starší dorost doma zklamal

Mladá Boleslav - Domácí dorostenci si nedokázali poradit na svém hřišti s Jihlavou.

7.9.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Dostál

FK Ml. Boleslav – Jihlava 3:4

Prohra s průměrným soupeřem v nejvyšší fotbalové soutěži staršího dorostu musí domácí tým hodně bolet.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Hosté šli sice po čtvrthodině hry do vedení, ale hned z následného výkopu srovnal Bulut, posila z prvoligového kádru A – mužstva.

Vstup do druhého poločasu však měli Jihlavští impozantní. V rozmezí dvou minut dvakrát skórovali a obrana domácích v čele s brankářem se musela hodně červenat.

Domácí se ze šoku těžko vzpamatovávali a když v 72. minutě inkasovali čtvrtý gól, vypadalo to na drtivou prohru.

Závěr utkání však patřil Boleslavským. Zvláště proto, že hosté dohrávali oslabeni bez vyloučeného Štancla. Nejprve Hruška v 80. minutě snížil na dvoubrankový rozdíl a tentýž hráč už v nastaveném čase přidal třetí gól. Více však domácí dorostenci nestihli a hosté se mohli radovat ze tří bodů.

Branky: 80. a 90. Hruška, 15. Bulut – 14. Kučera, 50. Štancl, 52. Vokoun, 72. Kliment. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 2:2. ČK: 74. Štancl (J). Rohy: 4:6. Poločas: 1:1.

FK Ml. Boleslav: Luksík – Tvrdý, Fiksel (55. Mižič), M. Šťastný, Říha (74. Resz) – Lancz, Sedláček, Honc, Prívara (55. Dragoun) – Bulut, Hruška. Trenéři Vladimír Sedláček a Vladimír Fiksel.

Jihlava: Malinkovič – Vodáček, Turek, Zeman (88. Procházka), Krištůfek – Šuta (65. Kliment), Vokoun (72. Ciprus), Goth, Fadrný – Kučera, Štancl.

PETR FENCL

7.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Tipy Deníku

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
AUTOMIX.CZ
54

KRIMI MIX: Policisté odhalili dva opilé řidiče

Mladoboleslavsko – Hned dva hazardéry, kteří sedli za volant posilněni alkoholem, zadrželi mladoboleslavští policisté v centru města o uplynulém víkendu.

KRÁTCE: Loretu práce neuzavřely

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Petr Mašek míří na skály, chystá se na Dhaulágiri

Mladá Boleslav – Horolezec Petr Mašek se chystá odjet na konci října na dva týdny do Řecka. Tam se bude věnovat s partou „vysloužilých“ horolezců skálovému lezení. Přesně tak to udělal na jaře, kdy parta odjela na Sicílii.

Hejtmanka čekala na déšť před muzeem

Mladá Boelslav - Ve vstupní místnosti Muzea Mladoboleslavska bylo ve středu dusno. Bylo před bouřkou a obloha hrozila deštěm. I tak se středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová usadila venku, kde to profukovalo. Po celý den tady, počínaje desátou dopolední hodinou, čekala na občany v rámci Setkání s hejtmankou. Mladá Boleslav byla její pátou zastávkou při její „tour“ za občany – před tím debatovala s příchozími v Kolíně, Slaném, Rakovníku a Mělníku.