Okresní přebor

Pěčice – Dobrovice B 2:1
V utkání velmi dobré úrovně, které se hrálo před početnou návštěvou, se hrál vyrovnaný zápas, i když domácí měli více šancí. Tentokrát se střelecky neprosadili bratři Kandráčové. Stínem bylo vyloučení dvou hráčů hostů. Branky: Blažek, Bulíř – Antoš. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 4:4. ČK: Antoš, Benda (oba Dobrovice). Diváci: 200. Poločas: 1:1.

Čejetice – Kost. Hlavno 1:1
Oba celky nastoupily v neúplných sestavách. Remíza byla nakonec zasloužená. Branky: Brož – Beránek. Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Řepov – Akuma 0:3
Domácí v první půli prodleli tři šance, hosté šli do vedení Koudelkou brankou z velké dálky. Ve druhé půli pokračovala vyrovnaná partie, ale branky dávala Akuma. Branky: Koudelka, Kohnhauser, Houser. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 1:3. Diváci: 85. Poločas: 0:1.

Skalsko – Krnsko 0:2
Ve vyrovnaném prvním poločase vedli hosté gólem z penalty. V úvodu druhé půle Krnsko zvýšilo na dvoubrankový rozdíl a náskok si bez problémů pohlídalo. Branky: Uhlík z penalty, Hotzel. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Struhy – Klášter 2:1
Oba týmy předvedly líbivý fotbal a více by slušela remíza. Hosté šli do vedení, ale domácí otočili výsledek ve šťastné vítězství. Branky: Volkman, Pokorný – P. Abrhám. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 0:1. ČK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Bezno – Benátky B 3:2
Ve vyrovnaném utkání domácí vedli, ale hosté dvakrát udeřili. Nakonec se Beznu podařilo skóre otočit v závěrečné desetiminutovce ve svůj prospěch. Branky domácích: Gruncl, Kornelák, Parýzek. Rozhodčí: Korec. ŽK: 2:2. ČK: Hejtmánek (Benátky B). Diváci: 50. Poločas: 1:0.

III. třída A
Jivina – Nová Ves 2:3
Překvapivé vítězství hostů. Domácí měli sice více ze hry, ale hosté se dlouhými pasy dostávali do šancí, které uměli proměnit. Sázející Fortuna ligy jistě zaplakali. Branky: Hauer, Hozák – Mařan 2, Moc. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 1:2.

Obruby – Mukařov 1:6
Podrobnosti v zítřejší rubrice Navštívili jsme …

Horky – Rejšice B 6:0

Kr. Vrutice B – Sporting 3:1