Skalsko stále čeká na první bod

Skalsko - Favorit nakonec potvrdil své ambice, ale výhra to přesvědčivá příliš nebyla.

19.10.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Dostál

Skalsko – Dobrovice B 1:3

V utkání fotbalového okresního přeboru se střetly týmy z opačných pólů tabulky. Hosté jako nováček se drží v popředí, domácí jsou beznadějně poslední.

Na hřišti však žádný rozdíl nebyl patrný. Hosté sice byli fotbalovější, ale domácí hráli obětavě a bojovně a v prvním poločase udrželi nerozhodný výsledek.

Ve druhé půli domácím docházely síly a hosté toho využili ke vstřelení dvou branek. Střetnutí se hrálo vzácně slušně bez žlutých karet.

Branky: 43. Jakubec – 15. a 77. Antoš, 55. Pavlíček. Rozhodčí: Sobalík. Rohy: 5:8. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Skalsko: J. Turek – Svárovský, Holoubek, Flodrman, Zachrdla – Kumbera, P. Turek (80. Luňák), Martinec, Jakubec – Dlouhý, Bláha (65. Svoboda).

Dobrovice B: Kraus – Láska, Černý, Vít, Šurovský – Pavlíček (85. Smutný), Benda, Bartoň (68. Klavík), Mráček – Antoš, Kameník (82. Jirásek).

PETR FENCL

19.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Zdravotní sestra. Ilustrační foto.

Zdravotní sestry se dočkají navýšení platů o dva tisíce korun

Jiřina Šiklová přednášela v Čáslavi.

KRÁTCE: Setkají se s Jiřinou Šiklovou

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Výzkum si posvítí na kvalitu zdravotnických služeb

Střední Čechy - Jak jste byl spokojen s přístupem lékaře? Dostal jste všechny informace? Takové dotazy mohou během podzimu zastihnout pacienta v některé z pěti krajských nemocnic. Středočeský kraj totiž rozjíždí projekt Kvalita očima pacientů, který má poskytovat nemocnicím a lékařům zpětnou vazbu.

KRÁTCE: Inline dráha bude uzavřena

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

KRIMI MIX: Uprchlého vězně stále hledají

Od středy 16. srpna, kdy svévolně opustil nestřežený výrobní podnik v Hlavenci, je na útěku 30letý vězeň, který si má odpykávat v jiřické věznici trest za omezování osobní svobody a krádež.