Rejšice - V utkání fotbalové I. A byli domácí pár minut od zisku tří bodů.

27.9.2009

Fotbal I. A třída: K. Hora - Rejšice 3:1, neděle 7. září 2009Foto: Jakub Geier

Rejšice – Zásmuky 2:2

V utkání fotbalové I. A třídy drželi domácí s favoritem krok a dokonce byli pár minut od vítězství.

V prvním poločase nebylo šancí mnoho. V 10. minutě pálil hostující Černý po sólu nad branku, ve 34 . minutě gólman Zásmuk Kopřiva vytáhl na roh střelu Hanuše, mířící pod břevno. V závěru poločasu z dobré pozice minul branku hostující Kargl.

Branky začaly padat ve druhé půli. Nejprve dostal Zásmuky do vedení Melich po vyšachování rejšické obrany, ale Putorík v 71. minutě po rohu hlavou vyrovnal. V 74. minutě střela Hanuše vyděsila zásmuckého gólmana, který ji vytěsnil na břevno, ale v 81. minutě unikl Remsa a Kopřiva lovil míč ze sítě podruhé.

Hosté v zoufalém náporu přece jen vyrovnali. Po trestném kopu nepokryla rejšická obrana Marečka, a ten hlavou stanovil konečné skóre.

Branky: 71. Putorík, 81. Remsa – 59. Melich, 87. Mareček. Rozhodčí: Němeček. ŽK: Barančok, M. Rys, Hanuš, Remsa – Kotek, Mareček, Melich. Diváci: 120. Poločas: 0:0.

SK Rejšice: Beran – Jon, V. Rys, Putorík, Barančok – Hanuš, Blažek, Hofírek, M. Rys (83. Nastoupil) – Remsa, Novotný.

Sokol Zásmuky: Kopřiva – Kotek, Hanuš, Mareček, Čapek (46. Lanc) – Bečvařík, Černý (46. Špitálník), Benda (83. Papírník), Pechar – Melich, Kargl.

27.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

MUZIKÁL SMOLÍKOVI, jenž spojuje  činohru, tanec a zpěv ve velkou kostýmovou show,  sklidil v Mnichově  Hradišti bouřlivé ovace.
16

OBRAZEM: Smolíkovi navštívili Mnichovo Hradiště

18

Houbaři čekají na déšť

Dukla zachránila Boleslavi sezonu

Liberec - I přes debakl v Liberci si fotbalisté Mladé Boleslavi zahrají na podzim evropské poháry.

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Mladá Boleslav - Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech v mladoboleslavské porodnici. Přestože víme, že každé miminko je krásné, můžete hlasovat v naší anketě o miminko týdne.

Krásnou louku roztančilo dvanáct kapel

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Dvě pódia, dvanáct kapel a dvanáct hodin muziky. To byl letošní ročník multižánrového hudebního festivalu Krásná louka, který opět přilákal tisíce návštěvníků.

OBRAZEM: Sbor Českých bratří patří Fotoklubu Sokol

Mladá Boleslav - Jeden z nejstarších fotoklubů v republice Fotoklub Sokol Mladá Boleslav letos slaví 95 let od svého vzniku. Při této příležitosti uspořádali jeho členové ve Sboru českých bratří výstavu svých fotografií.