Rejšice/ Lídr fotbalové I. B třídy běsnil na svém hřišti z výkonu rozhodčích.

24.5.2009 1

Ilustrační foto. Foto: Deník/Zdeněk Prager

Rejšice – Tišice 1:2

Vystoupení trojice rozhodčích Tomáš Švagr – Jakub Pejša, Tomáš Pejša v utkání fotbalové I. B třídy bylo chvílemi až nehorázné. Od samého začátku drželi domácího favorita na uzdě, a protože Rejšice z tohoto vývoje neudržely nervy na uzdě, doplatily na to prohrou.

A ta nemusela přijít! Domácí se totiž dokázali dostat těsně před závěrem poločasu do vedení střelou Prskavce k tyči a kdyby se uměli obrnit proti některým výrokům, nemuseli na to doplatit. Jenže v 58. minutě se poroučel do sprch po druhé žluté kartě za protesty Barančok a vynervovaní domácí fotbalisté ztráceli koncentraci, a to nahrálo hostům.

V 62. minutě střelou z nemožného úhlu vyrovnal Klíma. Pak však měl tři příležitosti domácí Remsa, ale dvakrát v sólu a jednou po střele hlavou neuspěl. To se však podařilo tišickému Karlíkovi v 87. minutě, kdy nekrytý střelou hlavou rozhodl utkání.

Branky: 41. Prskavec – 62. Klíma, 87. Karlík. Rozhodčí: Švagr. ŽK: Barančok, Nastoupil, Hanuš – Brodský, Holomek. ČK: 58. Barančok (R). Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Rejšice: Beran – Prskavec, Barančok, V. Rys, Jon – Hanuš, Nastoupil M. Rys, Vít – Remsa, Danda.

Tišice: Karda – Kalina, John, Holomek, Klíma – Kaňovský, Brodský (Vítovec), Březina, Temiak – T. Prejzek (75. Štráchal), Karlík.

24.5.2009 VSTUP DO DISKUSE 1

Násilí. Ilustrační foto.

Pomohli padesátce obětí trestných činů

Nepracujte víc jak 40 hodin týdně a naučte se říkat ne, radí experti na efektivitu.

Jak být v práci 40 hodin týdně a nezbláznit se

Aneta Kaulfusová si vytančila titul mistryně světa!

Bezno - Nevídaný úspěch, tak by se dala v krátkosti shrnout účast bezenských tanečníků a členů zdejšího tanečního souboru Bezinky Country Dance na mistrovství světa v Line Dance, které se uskutečnilo v prvním lednovém týdnu v Liberci

Konečně pořádná zima, shoduje se Boleslavsko

Mladoboleslavsko - Podle předpovědi meteorologů máme před sebou další mrazivý týden. Příznivci zimních radovánek však nejsou zdaleka jediní, koho tradiční průběh zimy s mírně nadprůměrnou sněhovou nadílkou a teplotami hluboko pod bodem mrazu těší

Od léta škodovákům přestává vařit Eurest

Mladá Boleslav - Zaměstnance společnosti Škoda Auto, kteří pracují v hlavním závodě v Mladé Boleslavi a stravují se v závodních kantýnách, čeká na přelomu června a července změna. Společnost Eurest totiž neuspěla ve výběrovém řízení a závodní stravování bude nově v největším průmyslovém areálu široko daleko zajišťovat jiný gigant na poli cateringu – společnost Aramark