Rejšice zahrály parádní fotbal a porazily lídra

Rejšice - Ve fotbalovém utkání I. A třídy viděli diváci střetnutí nejvyšší kvality.

14.9.2009

Fotbal I. A třída: K. Hora - Rejšice 3:1, neděle 7. září 2009Foto: Jakub Geier

Rejšice – Kouřim 2:1

Hosté v roli jasného favorita se představili jako technicky dokonalé mužstvo, ale domácí příjemně překvapili disciplinovaným výkonem, kterému nechyběl ani řád ve hře a nakonec zaslouženě zvítězili.

Už v 7. minutě potvrdil skvělou formu domácí gólman Beran, když vytěsnil střelu Holého na roh a stejně tak bravurně zakročil při tutovkách Novotného a Holého.

Ve 14. minutě poprvé udeřilo. Remsa se proklestil obranou Kouřimi a nedal hostujícímu brankáři Adamovi šanci. Hostům se však podařilo vyrovnat těsně před poločasem z penalty, kterou proměnil Holý.

I ve druhém polčase se hrál kvalitní fotbal. Domácí se dostali do vedení gólem Kopeckého v 59. minutě, který se prosadil dorážkou po střele Hanuše.
Situaci zkomplikoval hostům Jíša, který musel v 63. minutě předčasně do sprch. Hosté však pokračovali ve snaze o vyrovnání. V 69. minutě Holý z dobré pozice přestřelil. Na druhé straně Remsa, který odehrál velice dobrý zápas, v samostatném úniku neuspěl. Pečeť výsledku mohl dát v samotném závěru domácí špílmachr Hanuš, ale z vyložené pozice branku minul. Domácí své jednobrankové vedení udrželi a mohli se tak radovat po kvalitním kolektivním výkonu ze zisku nečekaných tří bodů.

Branky: 14. Remsa, 59. Kopecký – 44. Holý z penalty. Rozhodčí: Adam. ŽK: 1:1. ČK: 63. Jíša (K). Diváci: 98. Poločas: 1:1.

Rejšice: Beran – Jon, V. Rys, Barančok, Šneidr – Honuš, Blažek (38. M. Rys), Putorík, Remsa (76. Boháček) – Novotný, Kopecký.

Kouřim: Adam – Trojan, Novák, Teplý, Skalický, Holý, Susser, Dušek (71. Svoboda), Snížek (55. Čáp), Novotný, Jíša.

14.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

Městská knihovna Mladá Boleslav se ve středu odpoledne proměnila na malé bojiště.
12

OBRAZEM: Knihovna se přeměnila na malou pevnost

Lukáš Magera prodloužil smlouvu v Mladé Boleslavi do konce června 2019.

Lukáš Magera prodloužil smlouvu

AUTOMIX.CZ

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Aut mladoboleslavské značky se na české inzerci povalují přímo hordy, v drtivé většině případů jde ale o běžné modely moderní éry. Co když ale sháníte škodováckou klasiku? I v tomhle případě je bohatý výběr.

Kde a za kolik zaparkujete ve středočeských městech

Boleslavsko /INFOGRAFIKA/ - Ta nejvhodnější místa k parkování v okolí vlastního bydliště zná každý řidič jako své boty, co ale když vyrazíte k sousedům? Třeba na nákupy, nebo prostě jen na výlet. Většina parkovišť, zejména v centrech měst je dnes už zpoplatněna. Deník pro vás proto provedl průzkum kde a za kolik zaparkujete, ať už na Boleslavsku, nebo ve větších středočeských městech. Nádavkem přidáváme pár tipů, kde můžete poblíž centra měst parkovat ještě pořád zcela zdarma.

KRÁTCE: Pavouk spustil poplach ve škole

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.