Prokletí boleslavských fotbalistů v nastavení pokračuje

Plzeň /FOTOGALERIE/ - Vlastní branka Rolka v nastaveném čase znamenala ztrátu bodů.

20.9.2009 1

Gambrinus liga: Viktoria Plzeň - FK Mladá BoleslavFoto: PPNA/Zdeněk Langšádl

Plzeň – Ml. Boleslav 2:1

Už potřetí prohráli boleslavští fotbalisté v I. lize v nastavení. Tentokrát vlastní brankou Rolka v 94. minutě. Jenže v Plzni hráli proti dvanácti. To, co předvedl hlavní rozhodčí Kocián proti hostujícímu týmu, se vymyká normálu.

Prvoligový fotbalový zápas Plzeň – Boleslav skončil 2:1, ale je zajímavé, co prozradil televizní záznam po utkání fotbalzive.cz.
Brankář Šeda se snažil zabránit v 10. minutě brance bez faulu, ale Střihavka toho chytře využil a „vyrobil“ penaltu. I podle komentátora byla velmi přísná. Potom gólman Šeda chytil několik vyložených šancí, dvakrát Rajtoralovi, rovněž Kolářovi a Limberskému. Ve 23. minutě byl podle záznamu a výroku komentátora boleslavský Lemessa jasně faulován, ale sudí do píšťaly nefoukl. Rozhodčí opět ovlivnil výsledek.

Mladý Fabián před poločasem oživil levou stranu a připravil Kuličovi ideální centrovaný míč pro vyrovnávací branku. Ale potom jej rozhodčí nachytal při zdržování, a dostal tak žlutou kartu. Když za dvě minuty boleslavský talent ve výskoku v boji o míč uprostřed hřiště zavadil o protihráče, vytasil hned druhou „žlutku“ a vyloučil ho. Kdo v sobotu sledoval některé anglické fotbalové přenosy, podobných zákroků viděl víc, ale tamní rozhodčí vědí, že fotbal není basketbal a rozliší úmyslný a neúmyslný dotek. Rozhodčí potřetí ovlivnil výsledek. Ale to Boleslavským tři ztracené body nevrátí.

JOSEF DONÁT

20.9.2009 VSTUP DO DISKUSE 1

Zdravotní sestra. Ilustrační foto.

Zdravotní sestry se dočkají navýšení platů o dva tisíce korun

Jiřina Šiklová přednášela v Čáslavi.

KRÁTCE: Setkají se s Jiřinou Šiklovou

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Výzkum si posvítí na kvalitu zdravotnických služeb

Střední Čechy - Jak jste byl spokojen s přístupem lékaře? Dostal jste všechny informace? Takové dotazy mohou během podzimu zastihnout pacienta v některé z pěti krajských nemocnic. Středočeský kraj totiž rozjíždí projekt Kvalita očima pacientů, který má poskytovat nemocnicím a lékařům zpětnou vazbu.

KRÁTCE: Inline dráha bude uzavřena

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

KRIMI MIX: Uprchlého vězně stále hledají

Od středy 16. srpna, kdy svévolně opustil nestřežený výrobní podnik v Hlavenci, je na útěku 30letý vězeň, který si má odpykávat v jiřické věznici trest za omezování osobní svobody a krádež.