Vedoucí tým okresního fotbalového přeboru Pěčice měl doma hodně práce s Krnskem a nakonec vyhrál díky dvou proměněným penaltám, rezerva Dobrovice prohrála v Čejeticích.

Březno – Kost. Hlavno 2:3
Domácí šli sice do vedení, ale Hlavno otočilo výsledek. Březnu se ještě podařilo vyrovnat, ale hosté udeřili znovu pět minut před koncem. Branky domácích: Strnad, Nastoupil. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 1:2.

Čejetice – Dobrovice B 2:1
Domácí přehráli fotbalovější hosty hlavně bojovností. Branky: Brož, Kadlec – Mikšovský. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Pěčice – Krnsko 2:1
Ve zcela vyrovnaném utkání dosáhli domácí šťastného vítězství, když navíc dohrávali v početní převaze. Obě branky Pěčic padly z penalt. Branky: J. Kandráč a P. Kandráč (obě z pokuotvých kopů) – D. Šotka. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 2:3. ČK: Sobalík (K). Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Řepov – Klášter 2:1
V prvním poločase byli domácí lepším týmem a vedli o dvě branky. Ve druhé půli se Klášter zlepšil, snížil na rozdíl branky a zlobil až do konce. Branky: Jurošek, V. Zachař – Abrahám. Rozhodčí: Korec. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Struhy – Bezno 2:2
Domácí dobře začali a po půlhodině vedli o dvě branky. Hosté se pak zlepšili a dokázali vyrovnat. Branky: Volkman – Strejček – Parýzek 2. Rozhodčí: Bez. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 2:1.

Skalsko – Benátky B 0:2
Branky hostů: Bláha, Feri. Poločas: 0:1.

III. třída A

Jivina – Doubrava 2:0
Podrobnosti uvedeme zítra v rubrice Navštívili jsme …

Obruby – Židněves 0:3
Domácí sice měli příležitosti, ale v koncovce byli bezzubí, zato hosté byli při zakončení velice produktivní. Obruby navíc dohrávaly bez dvou vyloučených hráčů. ČK: Dušička, Halbych (oba O). Diváci: 60. Poločas: 0:2.

III. třída B

Zdětín – Krnsko B 4:0
Bylo to jednoznačné vítězství domácích, kteří ještě neproměnili řadu dalších šancí. Branky: Kohout, Vaňousek, Miškovský, Richtr. Rozhodčí: Meščan. ŽK: 3:1. Diváci 60. Poločas: 2:0.

Horky – Nemyslovice 2:1
Zejména v prvním poločase byli hosté fotbalovější, nakonec Horky urvaly se štěstím tři body. Branky: Šedivý, Cimrman – Baborák. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Kr. Vrutice B – Katusice 0:1
Ve vyrovnaném utkání měli domácí ve druhém poločase několik příležitostí ke vstřelení branky, ale v koncovce selhali. Branka: Havel. Rozhodčí: Kiceluk. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

IV. třída
Kochánky – K. Hlavno B 2:1
V utkání slabší úrovně nakonec zaslouženě vyhráli domácí. Branky: Urban, Vágner – Vařeka. Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1.