Česká liga dorostu – starší
Kladno – FK Mladá Boleslav 0:1
Po výhře v Kladně jsou boleslavští dorostenci krok od postupu do elitní celostátní ligy. Před největším konkurentem z Liberce mají sedm kol před koncem soutěže devatenáctibodový náskok. Když v nejbližším utkání porazí Jablonec, můžou vyhnat špunty z lahví nápoje vítězů. Vítěznou branku v Kladně dal v 80. minutě Kubát.
Mladší: Kladno – FK Ml. Boleslav 1:1
Ve vyrovnaném, kvalitním utkání, šli hosté do vedení brankou Milera. Pak měli několik slibných příležitostí, které neproměnili a domácím se podařilo ve druhé půli po přímém kopu vyrovnat.

Divize dorostu – starší
FK Ml. Boleslav – Chrudim 4:0
V důležitém utkání o čelo tabulky domácí dominovali. Posílené boleslavské družstvo získalo do poločasu dvoubrankové vedení zásluhou Zbrožka a Bořila. Po změně stran zvýšil na 3:0 Bořil a Volf čtvrtým gólem potvrdil bezpečnou výhru.
Mladší: FK Ml. Boleslav – Chrudim 3:1
Domácí Chrudimi odvedli podzimní porážku. Po vedoucí brance Láncze se prosadil z trestného kopu Tvrdý. Hostům se po změně stran podařilo snížit, ale uklidňující branku přidal za domácí Horák.

Liga žáků – mladší
FK Ml. Boleslav – Boheminas 1905 0:2
V poli byli domácí Bohemce vyrovnaným soupeřem, ale soupeř byl efektivnější ve střelbě.

Divize žáků – starší
FK Ml. Boleslav – Náchod 3:2
Domácí rozhdli o vítězství v prvním poločase, kdy dvě branky vstřelil Kubelka a jednu Lacek. Po přestávce hosté snížili na rozdíl gólu, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
Mladší: FK Ml. Boleslav – Náchod 1:0
Utkání s vedoucím týmem tabulky se domácím vydařilo. Po změně stran hosté nastřelili tyčku, vzápětí se však prosadil domácí Zorkler a Boleslav vedení udržela.