I. liga dorostu

Starší: FK Ml. Boleslav – Teplice 2:2. Podrobnosti z utkání uvádíme na jiném místě.

Mladší: FK Mladá Boleslav – Teplice 2:1 (1:0). Domáci mladí fotbalisté podali proti vedoucímu celku tabulky nejlepší výkon v této sezoně. Nastoupili sice bez stopera Křapky, ale stoperská dvojice Živnůstka – Hůlka podala výborný a spolehlivý výkon.

Boleslav hrála od začátku střetnutí aktivně a brzo se ujala vedení 1:0 brankou Hůlky po rohovém kopu. Další šance v prvním poločase nedokázala proměnit.

Hosté po chybě Fidricha v 51. minutě vyrovnali a vzápětí se vyznamenal úspěšným zákrokem boleslavský brankář Brát.

Po faulu před teplickým pokutovým územím zahrával Eliáš trestný kop a byla z toho druhá domácí branka. Po zbytek zápasu pak boleslavští hráči kontrolovali hru a nedovolili hostujícímu týmu vyrovnat.

Česká liga dorostu

Starší: Most – Ml. Boleslav 3:5 (1:3). Do přestávky byli hosté lepším týmem a v 15. minutě se ujali vedení Novotným, který zužitkoval pěknou přihrávku Horáka zužitkoval Novotný. O čtyři minuty později Boleslav vedla o dvě branky, když se díky svému důrazu prosadil Horák. Domácí pak snížili tečovanou střelou. Ještě do poločasu však hosté udeřili potřetí brankou, kterou vstřelil opět Horák.

Po změně stran začala Boleslav opět aktivně, ale domácím se podařilo snížit a dokonce vyrovnat. Randák z trestného kopu přidal čtvrtou branku hostů a účet uzavřel Boček z pokutového kopu.

Mladší: Most – FK Ml. Boleslav 2:1 (1:1). Kromě začátků obou poločasů byli hosté fotbalovějším týmem. Domácí se ujali po trestném kopu vedení, Boleslav dokázala odpovědět Hodačovým vyrovnáním. Po zbytek zápasu měli hosté převahu, ale v průběhu druhé půle se hostující obrana dopustila jediné chyby, kterou domácí potrestali vstřelením druhého gólu, na který Boleslav nedokázala již odpovědět.

Žákovská liga

Starší: FK Ml. Boleslav – Motorlet Praha 2:0 (1:0). Do přestávky se Boleslavští ujali vedení díky pohotové střele Tanečka. Po změně stran se hra odehrávala převážně uprostřed hřiště. Domácí tým držel jednobrankové vedení a v závěru se mu podařilo vstřelit druhý gól, o který se postaral povedeným trestným kopem Scheufler.

Mladší: FK Ml. Boleslav – Motorlet Praha 1:0 (0:0). Už v prvním poločase měli domácí zřetelnou převahu, ale branku se jim vstřelit nepodařilo.

Po změně stran se obraz hry nezměnil a převaha domácích byla korunována brankou, kterou vstřelil Novák. Motorlet se k vážnější akci nedostal a konec zápasu se dohrával opět pod domácí kontrolou.

Krajský přebor žáků

Starší: SK Kosmonosy – FK Mladá Boleslav 0:3 (0:1). Hosté byli po celé utkání lepším týmem. Domácí se soustředili na obranu a na polovinu Boleslavi se dostávali pouze sporadicky. Vedoucí gól utkání vstřelil v závěru prvního poločasu Kopa, po změně stran vedení hostů zvýšili Vegricht a Zörkler. Další slibné šance se Boleslavským nepodařilo dotáhnout do úspěšného konce. Závěr zápasu se dohrával opět pod kontrolou hostů.

Mladší: SK Kosmonosy – FK Mladá Boleslav 1:2 (0:1). Utkání se hostům herně nevydařilo podle představ. Přesto se prosadili dvěma brankami, když další příležitosti zůstaly nevyužity.

Silovému pojetí domácího celku Boleslav vzdorovala více bojovností, než fotbalovým projevem.