V nejvyšší soutěži dorostu se nedařilo oběma týmům FK Mladá Boleslav proti Teplicím a vrátily se bez bodového zisku. Naopak žáci FK Mladá Boleslav byli v obou soutěžích úspěšní.

I. liga dorostu

Starší: Teplice – FK Ml. Boleslav 4:1 (3:1). Boleslavští v závěru prvního poločasu na inkasované tři góly odpověděli jen jedním z kopačky Volfa a po přestávce už přes snahu ztrátu nedohnali. Branky: 30. Kohout, 40. Kodeš, 42. Ivasko, 9. Lácha - 4. Volf. Rozhodčí: Makovička.
Sestava FK Mladá Boleslav: Pánek - Honc, Borovička, M. Šťastný, Rosenkranz - Dragoun (46. Láncz), Tvaroha, Sedláček, Dufek - Horák (46. D. Šťastný), Volf.

Mladší: Teplice – FK Ml. Boleslav 2:0 (2:0). Domácí zúročili svou převahu v prvním poločase dvěma góly. Ve druhé půli se hosté zlepšili, vypracovali si i slibné šance, které však neproměnili.

Česká liga dorostu

Starší: Slavia Praha – FK Ml. Boleslav 2:3 (2:2). Hosté získali tři veledůležité body pro záchranu. Domácí vedli, ale Kozma a Vilám otočili výsledek. Domácí srovnali těsně před přestávkou. Pět minut po změně stran vstřelil vítězný boleslavský gól Prívara.

Mladší: Slavia Praha – FK Ml. Boleslav 3:0 (0:0) Po nerozhodném prvním poločase využili domácí dvou hrubek brankáře hostů Bráta a dokázali přidat ještě třetí branku.

Žákovská liga

Starší: Chrudim – FK Ml. Boleslav 1:2 (1:1). Proti poslednímu týmu tabulky šla Boleslav do vedení brankou Hodače, domácí však vyrovnali. Po změně stran dokázal herní převahu hostů zúročit gólem Martínek.

Mladší: Chrudim – FK Ml. Boleslav 0:1 (0:0). Hosté svou převahu dokázali využít pouze jednou brankou Dohnalíka.

Žákovská divize

Starší: FK Ml. Boleslav – Letohrad 2:1 (1:1). Domácí žáci boj o záchranu v soutěži nevzdávají. Začátek utkání se jim nepovedl a prohrávali, o vyrovnání se ještě do poločasu postaral Taneček. Po změně stran rozhodující branku Boleslavi vstřelil Pekař.

Mladší: FK Ml. Boleslav – Letohrad 5:1 (2:1). Domácí měli převahu od úvodních minut a brankově se do poločasu prosadili Novák a Charvát. Hosté stačili snížit. Po změně stran domácí převahu vystupňovali a přidali další tři branky Stopou, Hložkem a Charvátem.

Krajský přebor přípravek

Starší: Česká Lípa A – FK MB U–11 A 3:3 (Štěpán 2, Kalabis), Česká Lípa B – FK MB U–11 A 0:9 (Štěpán 4, Mansfeld 2, Kalabis, Jakubec, Kluzáček, Hrdlička), Česká Lípa A – FK MB U–11 B 3:2 (Prokorát 2), Česká Lípa B – FK MB U–11 B 0:3 (Zakonov 2, Musil).