Záryby/ Hostujícímu týmu se v utkání fotbalové I. B třídy nepovedl začátek.

30.3.2009

Ilustrační foto. Foto: Deník/Zdeněk Prager

Záryby – Kr. Vrutice 2:1

Vrutickým nevyšel úvod utkání fotbalové I. B třídy, a tím i začátek jarní části sezony, když se ve 12. minutě po nedůrazném bránění Heřmana prosadil domácí Schutz. Zvýšení náskoku domácím zajistil po půlhodině hry přesnou střelou z klubka hráčů Valentin.

Hosté se připomenuli hlavičkou Bůžka, ale nepřesné zakončení z malého vápna letělo nad branku. Plány na zdramatizování utkání zmařil Heřman, když se ve 35. min. poroučel po druhé žluté kartě předčasně do sprch.

Druhý poločas začali hosté hodně zakřiknutě a brankář Manžel při tutovce domácích v 50. minutě čaroval. Další šanci vyhlavičkoval z brankové čáry Borecký, a tak hosté poté nečekaně snížili. Špatný odkop domácí obrany využil Martin Korec a v 60. min. oslavil gólem svůj návrat na trávníky.

V 85. minutě sahal po vyrovnání Michal Korec, ale střelu směřující do branky, na poslední chvíli zablokovali vracející se obránci. V 90. minutě se na druhé straně zaskvěl Manžel, když chytil téměř jasný gól.

Branky: Schulz, Valentin – Martin Korec. Rozhodčí: Mansour. Poločas: 2:0.

Kr. Vrutice: Manžel – Heřman, Bohata, Rovenský, Borecký – Jiří Havelka, Manda, Novák, Michal Korec – Rambousek, P. Bůžek (střídalai Martin Korec, Jaroslav Havelka).

TOMÁŠ MUSIL

30.3.2009 VSTUP DO DISKUSE

Horka lákají k vodě. Na Barboře je hezky...
18

Silné bouřky dorazí po poledni do Čech, později na Moravu

Kam za letní zábavou?

Expedice skončila v Íránu, nebezpečí bylo moc velké

Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ – Expedici Adama Kouta, Ondřeje Gilara a Jakuba Kotuly, kteří se vydali na dvou čezetách a jedné jawě z Mladé Boleslavi do Singapuru, předčasně ukončily nesnáze v Íránu. Přestože všem potížím trojice motocyklových nadšenců do té doby čelila s úspěchem, bombový útok v Teheránu, nebezpečná situace v sousedním Pákistánu a náhlý nedostatek financí vedl k rozhodnutí smělý podnik po 12 tisících ujetých kilometrech přerušit.

AUTOMIX.CZ

10 dostupných aut, ve kterých budete vypadat bohatší, než ve skutečnosti jste

Ruku na srdce, každý z nás chce tu a tam vypadat před ostatními dobře – a dobře v tomto případě znamená „zámožně“. Samozřejmě jen málokterý movitý majetek poukazuje na stav konta tak, jako luxusní auto.

KRÁTCE: Škoda slaví další rekord

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Boleslav jde ve čtvrtek do odvety

Mladá Boleslav - Ve čtvrtečním podvečeru se poprvé v nové sezoně představí fotbalisté Mladé Boleslavi v ostrém zápase před domácím publikem. Od 18 hodin je čeká odveta druhého předkola Evropské ligy proti irskému Shamrocku Rovers. Z Ostrovů si Středočeši přivezli nadějný náskok a výhru 3:2.