Lužec – DBSK 4:3

Utkání druhého s třetím ve fotbalové I. B třídě nabídlo atraktivní podívanou se spoustou branek. Bousov sice v utkání dvakrát vedl, ale vlastními chybami se připravil o bodový zisk. Hosté šli do vedení v 15. minutě, když domácí obraně utekl Vinický a hokejovým blafákem otevřel skóre. Stav ale vydržel pouhé dvě minuty, když přifilmovaný pád domácího Hrdlíka posoudil rozhodčí jako penaltový a Tauchman srovnal.

Za několik okamžiků se dostali domácí do vedení, Levému se vyplatilo sledovat míč, který už téměř opustil hřiště a zblízka neměl problém skórovat. Do poločasu se ale skóre měnilo ještě jednou, to z přímého kopu zamířil přesně Kubeček.

Lepší vstup do druhé půle měli opět hosté, po levé straně se do vápna protáhl Bernart a nezištnou přihrávkou vybídl ke skórování střídajícího Vacka – 2:3. Bousov ale opět nedokázal příznivý stav udržet ani dvě minuty a Tauchman z další penalty srovnal. Ten dokázal o chvíli později zkompletovat hattrick, když jeho slabý centr do vápna k překvapení všech skončil v síti. Domácím narostla křídla, naopak hosté už se nedokázali oklepat a ani v závěrečné hře na riziko nebyli úspěšní.

Branky: Tauchman 3, Levý – Vinický, Kubeček, Vacek. Rozhodčí: Prokeš. Diváci: 120. Poločas: 2:2.

DBSK: Buriánek – Kalivoda, Švec, Budinský, Horák – P. Vynikal, Zahrada, Kubeček, Bernart – Vinický, Šolc (Vacek, Zumr).