Benátky tentokrát na hřišti soupeře neuspěly

Litol - Litolští využili oslabení Benátek o vyloučeného Svobodu a v závěru si zajistili výhru.

30.5.2010 1

Krajský přebor: Benátky - ZápyFoto: PPNA/František Stýblo

Litol – Benátky 3:1

V utkání krajského fotbalového přeboru se v prvním poločase hrál vyrovnaný zápas. Na vedení domácích dokázali hosté odpovědět vyrovnávací brankou Šimka. Pak měl ještě šanci benátecký Pára, ale ve skluzu z dobré pozice minul branku.

Krátce po změně stran domácí Bohdan po slalomu jen těsně minul branku. Rozhodující okamžik přišel v 55. minutě, kdy musel hostující Smetana po druhé žluté kartě předčasně do sprch a domácí početní převahy v závěru využili ke vstřelení dvou branek Ježkem.

Branky: 67. a 89. Ježek, 23. Cáska – 34. Šimek. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: Bohdan – Šimek, Smetana, Pára. ČK: 55. Smetana (B). Diváci: 250. Poločas: 1:1.

SK Benátky: Bejr - Pára, Třasák, Lacina, Olšák - Smetana, Karásek, Hrdina (72. Novotný), Korejza - Davídek, Šimek (83. Kraus).

30.5.2010 VSTUP DO DISKUSE 1

MUZIKÁL SMOLÍKOVI, jenž spojuje  činohru, tanec a zpěv ve velkou kostýmovou show,  sklidil v Mnichově  Hradišti bouřlivé ovace.
16

OBRAZEM: Smolíkovi navštívili Mnichovo Hradiště

18

Houbaři čekají na déšť

Dukla zachránila Boleslavi sezonu

Liberec - I přes debakl v Liberci si fotbalisté Mladé Boleslavi zahrají na podzim evropské poháry.

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Mladá Boleslav - Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech v mladoboleslavské porodnici. Přestože víme, že každé miminko je krásné, můžete hlasovat v naší anketě o miminko týdne.

Krásnou louku roztančilo dvanáct kapel

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Dvě pódia, dvanáct kapel a dvanáct hodin muziky. To byl letošní ročník multižánrového hudebního festivalu Krásná louka, který opět přilákal tisíce návštěvníků.

OBRAZEM: Sbor Českých bratří patří Fotoklubu Sokol

Mladá Boleslav - Jeden z nejstarších fotoklubů v republice Fotoklub Sokol Mladá Boleslav letos slaví 95 let od svého vzniku. Při této příležitosti uspořádali jeho členové ve Sboru českých bratří výstavu svých fotografií.