Odboráři dostali ve fotbalové lize Boleslavského deníku na frak

Mladá Boleslav - Zetka v I. lize a Hubert ve II. lize potvrdily svou suverenitu v základních skupinách.

17.9.2010

Ilustrační foto.Foto: Hradecký deník

Největší překvapení fotbalové Ligy Boleslavského deníku se zrodilo na Astonce, kde OS Kovo Škoda podlehl vysoku Lamadu 0:4. Téměř jistým vítězem základní skupiny v I. lize je Zetka, stejně jako ve druhé lize Hubert, který zdolal v tomto kole Policii MB vysoko 7:2.

I. liga

Maso plus – Zetka 1:3
Hosté to neměli ve střetnutí jednoduché, nakonec však dosáhli na vítězství. V týmu hostů vynikli Macura a Jakubčo, u domácích se líbil Havelka. Branky: Havelka – Macura, Jakubčo, M. Výda. Poločas: 1:2.

OS Kovo Škoda – Lamad 0:4
Největší překvapení kola. Domácím se vůbec nedařilo. Nastoupili v nekompletní sestavě, pochvalu za svůj výkon si zaslouží brankář Mikšík. U Lamadu se líbili Jurošek, Průcha a Beran. Branky: Průcha, Jurošek, Brož, Kasalický. Poločas: 0:2.

Učiliště Škoda – Štika 1:3
První poločas byl herně vyrovnaný. Učiliště neproměnilo penaltu, hosté se dokázali dvakrát prosadit ve druhé půli. V týmu vítězů podali nejlepší výkony brankář Staněk a ve středu obrany Vrabec. Branky: Smutný – Štecha, Čáslava a Vrabec z penalty. Poločas: 1:1.

Hubert – Policie MB 7:2
Domácí se prezentovali výborným výkonem. Vynikl zejména Pechanec, jemuž se dařilo i střelecky, stejně dobrý byl i Plintovič. Branky: Pechanec 3, Plintovič 2, Hlaváč, Zapadlo – Keautwurst, Pažout. Poločas: 4:1.

Simon – Heso Nepřevázka 3:4
V přestřelce byli hosté stále ve vedení a jejich vítězství bylo zasloužené. Nepřevázce výtečně zahráli Prskavec a Suchánek. Simonu citelně chyběl Hrdý. Branky: Hrubý, Ouředník, P. Chovanec – Prskavec 2, P. Faix, Suchánek. Poločas: 1:2.

ŠkoEnergo – Automaster 3:2
Hosté vedli po prvním poločase o branku, ale domácí dokázali ve druhé půli výsledek otočit. U domácích se líbili Zelba, Telenský a Václav Vízek, u hostů Verner a Kysela. Branky: Zelba, Telenský, Vízek – Verner, Kysela. Poločas: 1:2.

17.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Horka lákají k vodě. Na Barboře je hezky...
18

Silné bouřky dorazí po poledni do Čech, později na Moravu

Kam za letní zábavou?

Expedice skončila v Íránu, nebezpečí bylo moc velké

Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ – Expedici Adama Kouta, Ondřeje Gilara a Jakuba Kotuly, kteří se vydali na dvou čezetách a jedné jawě z Mladé Boleslavi do Singapuru, předčasně ukončily nesnáze v Íránu. Přestože všem potížím trojice motocyklových nadšenců do té doby čelila s úspěchem, bombový útok v Teheránu, nebezpečná situace v sousedním Pákistánu a náhlý nedostatek financí vedl k rozhodnutí smělý podnik po 12 tisících ujetých kilometrech přerušit.

AUTOMIX.CZ

10 dostupných aut, ve kterých budete vypadat bohatší, než ve skutečnosti jste

Ruku na srdce, každý z nás chce tu a tam vypadat před ostatními dobře – a dobře v tomto případě znamená „zámožně“. Samozřejmě jen málokterý movitý majetek poukazuje na stav konta tak, jako luxusní auto.

KRÁTCE: Škoda slaví další rekord

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Boleslav jde ve čtvrtek do odvety

Mladá Boleslav - Ve čtvrtečním podvečeru se poprvé v nové sezoně představí fotbalisté Mladé Boleslavi v ostrém zápase před domácím publikem. Od 18 hodin je čeká odveta druhého předkola Evropské ligy proti irskému Shamrocku Rovers. Z Ostrovů si Středočeši přivezli nadějný náskok a výhru 3:2.