Dlouhá Lhota - V derby fotbalové I. B třídy dominovli domácí fotbalisté.

3.10.2010

Souboj rejšického obránce Marka Ryse (vlevo) s dlouholhotským KrouskýmFoto: Karel Jedlička

Dlouhá Lhota – Rejšice 6:1

Střetnutí ambiciózních celků z lepší poloviny I. B třídy bylo překvapivě snadnou záležitostí domácích, kteří soupeře předčili v každém směru. V prvním poločase skórovali dvakrát během čtyř minut, ve druhém do stejného úseku vměstnali dokonce tři branky.

Rejšice měly největší šanci hned v 6. minutě, kdy Hanuš odzbrojil Limra a přihrál do běhu Putorikovi, jehož střelu Pechanec vyrážel jednou rukou. Ještě před tím neuspěl po Krouského průniku domácí Limr, jenž vše vynahradil v 18. minutě. Obelstil několik protihráčů a předal na křídlo Shánělovi, po jehož centru skóroval zblízka Novotný. Zanedlouho rejšický brankář Šneidr po Krouského centru pustil do sítě Šolcovu lehkou hlavičku – 2:0. Domácí s chutí kombinovali a zápas se až na hrstku rejšických fandů líbil každému.

Rejšice do druhého poločasu vstoupily hororově. Limrův průnik zakončil gólově Šolc, pak nepovedenou malou domů Vladimíra Ryse potrestal Sháněl a na 5:0 zvyšoval z penalty opět Šolc. V 79. minutě proměnil pokutový kop za ruku i rejšický Marek Rys, jenže vzápětí se po Shánělově pasu Limr kličkou zbavil brankáře a do prázdné pečetil na krutých 6:1.

Branky: 22., 47. a 51. z PK Šolc, 18. Novotný, 48. Sháněl, 83. Limr – 79. M. Rys z PK. Rozhodčí: Vitner. ŽK: 1:4. Diváci: 145. Střely na bránu: 12:2. Rohy: 3:2. Poločas: 2:0.

Dlouhá Lhota: Pechanec – Dubický (66. Nekola), Zdobinský, Niklfeld, Mulač – J. Novotný (64. J. Vrabec), P. Šolc (66. M. Novák), Vizingr, Krouský – Limr, Sháněl.

Rejšice: Šneidr – M. Sedláček, V. Rys, Krohlák (80. Pluhař), Hofírek – M. Rys, Nastoupil, Hanuš, Mareš – Herman (57. Skořepa), Putorik.

3.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Finále České pojišťovny: Technology Florbal MB - Bulldogs Brno

V úterý večer hrají čtvrté finále v řadě

Násilí. Ilustrační foto.

Pomohli padesátce obětí trestných činů

Jak být v práci 40 hodin týdně a nezbláznit se

Pracujete často deset hodin denně a přesto stále nestíháte? Pak si potřebujete lépe naplánovat pracovní den a využívat čas efektivněji. Za 40 hodin týdně byste měli pohodlně zvládnout náplň práce, pokud ji děláte správně. Jak na to, radí experti na efektivitu práce.

Aneta Kaulfusová si vytančila titul mistryně světa!

Bezno - Nevídaný úspěch, tak by se dala v krátkosti shrnout účast bezenských tanečníků a členů zdejšího tanečního souboru Bezinky Country Dance na mistrovství světa v Line Dance, které se uskutečnilo v prvním lednovém týdnu v Liberci