Dlouhá Lhota - V derby fotbalové I. B třídy dominovli domácí fotbalisté.

3.10.2010

Souboj rejšického obránce Marka Ryse (vlevo) s dlouholhotským KrouskýmFoto: Karel Jedlička

Dlouhá Lhota – Rejšice 6:1

Střetnutí ambiciózních celků z lepší poloviny I. B třídy bylo překvapivě snadnou záležitostí domácích, kteří soupeře předčili v každém směru. V prvním poločase skórovali dvakrát během čtyř minut, ve druhém do stejného úseku vměstnali dokonce tři branky.

Rejšice měly největší šanci hned v 6. minutě, kdy Hanuš odzbrojil Limra a přihrál do běhu Putorikovi, jehož střelu Pechanec vyrážel jednou rukou. Ještě před tím neuspěl po Krouského průniku domácí Limr, jenž vše vynahradil v 18. minutě. Obelstil několik protihráčů a předal na křídlo Shánělovi, po jehož centru skóroval zblízka Novotný. Zanedlouho rejšický brankář Šneidr po Krouského centru pustil do sítě Šolcovu lehkou hlavičku – 2:0. Domácí s chutí kombinovali a zápas se až na hrstku rejšických fandů líbil každému.

Rejšice do druhého poločasu vstoupily hororově. Limrův průnik zakončil gólově Šolc, pak nepovedenou malou domů Vladimíra Ryse potrestal Sháněl a na 5:0 zvyšoval z penalty opět Šolc. V 79. minutě proměnil pokutový kop za ruku i rejšický Marek Rys, jenže vzápětí se po Shánělově pasu Limr kličkou zbavil brankáře a do prázdné pečetil na krutých 6:1.

Branky: 22., 47. a 51. z PK Šolc, 18. Novotný, 48. Sháněl, 83. Limr – 79. M. Rys z PK. Rozhodčí: Vitner. ŽK: 1:4. Diváci: 145. Střely na bránu: 12:2. Rohy: 3:2. Poločas: 2:0.

Dlouhá Lhota: Pechanec – Dubický (66. Nekola), Zdobinský, Niklfeld, Mulač – J. Novotný (64. J. Vrabec), P. Šolc (66. M. Novák), Vizingr, Krouský – Limr, Sháněl.

Rejšice: Šneidr – M. Sedláček, V. Rys, Krohlák (80. Pluhař), Hofírek – M. Rys, Nastoupil, Hanuš, Mareš – Herman (57. Skořepa), Putorik.

3.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Happening uměleckých škol přenese umění do ulic

z koncertu Depeche Mode v Edenu
10

/OBRAZEM/ Depešáci v Edenu

Nadměrný náklad projel Boleslaví

Mladoboleslavsko – Už ve čtvrtek se vydal na cestu další nadměrný náklad z hradecké firmy Hapex. Šlo o velkokapacitní nádrž vyrobenou ve firmě ZVU Strojírny směřující do 200 kilometrů vzdáleného Litvínova. Cíle má náklad dosáhnout v pondělí večer.

Dojíždění dětí do školky zastaví šedá Myšička

Mnichovo Hradiště – Novela zákona, podle které jsou od letošního podzimu školky povinné pro pětileté děti, zvýšila napětí v Mnichově Hradišti. Radnice se totiž už dlouhou dobu marně snažila najít řešení problému s nedostatkem míst v mateřských školách.

AUTOMIX.CZ

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

Chystáte se prodat svoje auto? Potom se jistě snažíte dostat za svůj vůz co možná nejvyšší finanční sumu. Samozřejmě, že o ceně auta rozhoduje zejména model, jeho rok výroby, počet najetých kilometrů a především technický stav, ovšem jsou tu i detaily, které mohou cenu vozu zvýšit.

Boleslav do Evropy? Odpověď dá poslední kolo

Mladá Boleslav – Až poslední kolo první ligy rozluští tajenku, která fanoušky fotbalu ve Středočeském kraji momentálně zajímá možná nejvíc. Mladá Boleslav se na dálku přetahuje s Teplicemi o poslední vstupenku do Evropské ligy.