Ve střetnutí o první místo v tabulce forbalového okresního přeboru Mladoboleslavska vyhrálo Kostelní Hlavno v taháku kola s Akumou a je bez ztráty bodu na čele.

Pěčice – Klášter 2:0
Dvě branky domácích v prvním poločase dostatečně nevyjádřily jejich převahu. Ve druhé půli byli hosté nepříjemní, ale bez brankového vyjádření. Branky: Konejl, Mareš. Rozhodčí: M. Vlk. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Čejetice – Březno 1:4
Podrobnosti uvedeme zítra.

Skalsko – Předměřice 4:3
Domácí neustále vedli, hosté vždy dokázali vyrovnat. Vítězný gól vstřelil domácí Vocásek v 87. minutě. Branky: Vocásek 2, Vyšohlíd, Jakubec – Skalický 2, Novotný. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 2:5. Diváci: 60. Poločas: 3:2.

Řepov – Benátky 5:3
Hosté se dokázali dostat do dvoubrankového vedení, ale nakonec rozhodla lepší střelecká produktivita domácích. Branky: Červený 2, Krichebauer, Fanta, Zámyslický – Korejza 2, Buryán z penalty. Rozhodčí: Salač. Diváci: 55. Poločas: 2:3.

Doubrava – Kr. Vrutice 1:2
V utkání velmi dobré úrovně vedli hosté po poločase dvoubrankovým rozdílem. Ve druhé půli měli domácí značnou převahu, dokázali snížit a nastřelili břevno a tyč. Branky: Odcházel – Novák, Manda. Rozhodčí: Paulus. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:2.

Kněžmost – Struhy 0:1
V utkání týmů, které dosud nezískaly ani bod, začali domácí aktivněji, ale bez efektu ve střelbě. Hosté se nakonec radovali z výhry po střele z trestného kopu. Rozhodčí: Chládek. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Kostelní Hlavno – Akuma 3:2
V utkání vedoucích celků tabulky se hrálo zcela vyrovnaně a střetnutí by slušela remíza. Domácí byli v závěru šťastnější. Branky: Sůra, Toman, Bůžek z penalty – Nový, Marek. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 2:1.